reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Cześć Asinka;-)

Wiesz co byłam na usg w 11dniu i miałam 5 pecherzyków z czego 2 odpowiedniej wielkości.Czyli 22mm i 18mm.Następnego dnia czułam straszny bol lewego jajnika.Potem pojawił sie sluz pł.
A teraz czuje te jajniki ok 2dni.
I nie ukrywam ze troche sie boje ze to torbiel.
Wczesniej nigdy nic takiego nie miałam.
Miłam isc wczoraj na usg ,ale niestety musiałam odwołac wizyte:-(I kolejny termin mam na wtorek <bo wczesniej nie mogę isc-ze względu na prace>

Sama nie wiem co mysleć:crazy:

No to miałaś śliczne pęcherzyki;-) mama nadzieje ze się nie zmarnowały:tak:
Kochana myśle że nic strasznego się nie dzieje tak jak pisałam tez odczuwałam jajniki po clo i to długo po owu. Dużą bierzesz dawke clo? ja najczęsciej brałam po jednej tabletce od 5 do 9 d.c i co najlepsze mam endometrioze a przy braniu clo jest większ szansa na powrót i o dziwo nic mi się nie przyspieszyło. Oczywiście średnio co rok mam laparo bo cysty samoistnie się pojawiają taki urok mojej choroby:baffled:
Więc nic się nie martw na zapas we wtorek idziesz do lekarza więc sie wszystkiego dowiesz:)
 
reklama
No to miałaś śliczne pęcherzyki;-) mama nadzieje ze się nie zmarnowały:tak:
Kochana myśle że nic strasznego się nie dzieje tak jak pisałam tez odczuwałam jajniki po clo i to długo po owu. Dużą bierzesz dawke clo? ja najczęsciej brałam po jednej tabletce od 5 do 9 d.c i co najlepsze mam endometrioze a przy braniu clo jest większ szansa na powrót i o dziwo nic mi się nie przyspieszyło. Oczywiście średnio co rok mam laparo bo cysty samoistnie się pojawiają taki urok mojej choroby:baffled:
Więc nic się nie martw na zapas we wtorek idziesz do lekarza więc sie wszystkiego dowiesz:)

Asienko...Jednak udało mi sie zapisac na piątek czyli pojutrze:-)

Ja biore po 1 tabl. od 3 do 7dc.
To jest moj pierwszy cykl wiec sie troszke stresuje.
Wydaje mi sie ze wczesniej nie czułam jajników w II fazie, tylko ból owulacyjny...
Mam nadzieje ze ta p.doktor bedzie fajna ,bo idę do niej pierwszy raz:tak:
Obecnie jestem na etapie szukania lekarza....

Ja nie mam zadnego PCO ani nic takiego poprostu nie zawsze mam ow.wiec dlatego dostałam clo;-)
 
Asienko...Jednak udało mi sie zapisac na piątek czyli pojutrze:-)

Ja biore po 1 tabl. od 3 do 7dc.
To jest moj pierwszy cykl wiec sie troszke stresuje.
Wydaje mi sie ze wczesniej nie czułam jajników w II fazie, tylko ból owulacyjny...
Mam nadzieje ze ta p.doktor bedzie fajna ,bo idę do niej pierwszy raz:tak:
Obecnie jestem na etapie szukania lekarza....

Ja nie mam zadnego PCO ani nic takiego poprostu nie zawsze mam ow.wiec dlatego dostałam clo;-)

No to super że udało Ci się wizyte na piątek załatwic:-)
Ja tez długo szukałam dobrego lekarza no i udało mi się tylko że prywatnie i troche kosztuje ale co się nie zrobi aby fasolka się pojawiła;-)
ehhh to Twój pierwszy cykl z CLO więc nie ma się co dziwic że się stresujesz!
Kochana ja tez i pewnie większosc z nas jak dostaje coś nowego to szuka wszystkiego w swoim organizmie ale to chyba przypadłośc kobiet które chca zajśc w ciąże:-D
Kochana więc życze Ci abyś nareszcie trafiła na porządnego lekarza bo to jest bardzo ważne:tak: buzka
 
Asieńko kochana już się poprawiam i będę wskakiwać i na ten wątek:tak:Powiem tak nie dzięukuję żey nie zapeszać , powiem tak apropo tych dwóch kreseczek one będa tylko dla mnie lekarz z badań krwi potwierdził że napewno jestem w ciązy , a ja i tak chcę zrobić teścik i mieć te dwie kreseczki:-) Generalnie jestem happy ale troszkę się boję ze nagle coś ale tłumaczę sobie że po takim czasie starań już teraz musi byc tylko lepiej;-)
A jak tam u Ciebie?Choć zaraz nadrobię watek i pewnie się dowiem;-)
Pozdrawiam będziemy się odzywać z fasolką/-ami obiecuję Pozdrawiam ściskam bużka
 
Suzi mnie w pierwszym cyklu z CLO nie bolały jajniki w 2 fazie, tylko 3 dni przed owu....
a teraz nie bola wcale i nie wiem co myslec a za kilka dni powinna byc owu
do gin nie dam rady isc w tym miesiacu....
czy mozliwe zeby po CLO nie bylo owulacji? jakbys byla suzi w piatek to moglabys sie zapytac???? bylabym bardzo wdzieczna

cześć
a u mnie nadal plamienie
czy któraś z was miała plamienie po duphastonie??
ja nie mialam po duphastonie....
moze idz do gin
a jak dzisiaj????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moze to plamienie poowulacyjne? ja tak kiedys mialam, 3 dni plamilam (ale wtedy nie bralam lekow) i poszlam do gin i okazalo sie ze w jajnikach zgromadzila sie krew, nie wytworzylo sie cialko zolte bo za malo mam progesteronu i dlatego zaczelam plamic po owulacji.... od tej pory biore dupka
 
no tak ale ja brałam clo na stymulację owu i biorę duphaston, na podniesienie progesteronu więc coś takiego chyba nie powinno się dziać
 
no tak ale ja brałam clo na stymulację owu i biorę duphaston, na podniesienie progesteronu więc coś takiego chyba nie powinno się dziać
Hejka MMM postanowiłam się wtrącić ja zawsze miałam plamienia po Dupku zawsze , przy każdym ivf, przy inseminacjach dopiero teraz miałam Lutka i wierzę że on w moim przypadku jest lepszy , jest ciąża żadnych plamień jak narazie i mam nadzieję ze się nie pojawią ;-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za twoje staranka;-)
 
reklama
Hejka mmm odpowiadam tutaj miałam jeszcze w trakcie brania dupka. Kurcze wiedziałam że popołudnie to zła pora na robienie testu , ale maz mnie namówił i co wyszła jedna krecha a lekarz twierdzi że jestem w ciąży bo tak wynika z badań krwi i co ja mam myśleć generalnie staram się trzymac tego co powiedizął lekarz chyba by mnie nie okłamał dziewczyny sfiksuje dobrze że jutro znowu te badanie krwi zapytam ho czemu test nie wyszedł a może te testy pink są kiepskie słyszałyście coś o nich niby super czułe a jednak u nas nie:-(
 
Do góry