reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ikasia a może w 15dc ??mi ostatnio ginka mowila ze owulka jest dzien pred wzrostem tempki ale nie wiem jak jest naprawde ja zawsze wiem kiedy jest owulka bo mam wtedy goraczke , ale ja bym pewno poprzytulała sie dzis jeszcze dla poprawy:)
 
reklama
lkasia jeszcze jedno, skoro masz mokro wodnisty przezroczysty sluz w plodne i ciagnacy, to on zaraz po owulce sie zmieni na bialy, sprawdz. Ale ja bym testa zrobila i jak jeszcze jest pozytywny to bym sie bzykala, bo wiesz ze testy sa pozytywne przed owulka a nie w trakcie. Wiec do dziela;-)
 
Sluzu to ja praktycznie w tym cyklu nie miałam..tzn to jest dziwne, bo taki plodny to ja miałam ale kolo poniedzialku-wtorku..a potem juz cisza...a teraz tez nie jest go za duzo...ale to pewnie prze zCLO...test juz od 2 dni jest negatywny.....sama nie wiem...zobaczymy jaka jutro bedzie temp...ja obstawiam ze owu byla przy tym najwiekszym spadku temp...wtedy szyjka byla otwarta...a potem juz zamknieta...i teraz tez taka jest....
 
witam sie

no ja w tym cyklu postannowiłam zaufać castagnusowi i zobacze czy podziałał:) odstawiłam clo odstawiłam luteinę (kolejne 3 kg mnie ząlamało)
po wykresiku widze, ze całkiem ciekawie to wygląda:)
 
Sluzu to ja praktycznie w tym cyklu nie miałam..tzn to jest dziwne, bo taki plodny to ja miałam ale kolo poniedzialku-wtorku..a potem juz cisza...a teraz tez nie jest go za duzo...ale to pewnie prze zCLO...test juz od 2 dni jest negatywny.....sama nie wiem...zobaczymy jaka jutro bedzie temp...ja obstawiam ze owu byla przy tym najwiekszym spadku temp...wtedy szyjka byla otwarta...a potem juz zamknieta...i teraz tez taka jest....
lkasia to ty na clo nie masz monitoringu??? To niebezpieczne jest. Moim zdaniem moglas miec owulke 15dc a w spadku niekoniecznie, spadek tempki nastepuje pzred owulka wlasnie. Zreszta powinnas isc na usg sprawdzic czy w ogole ci peka pechezryk na clo, mnie nie pekaly, chociaz wydawalo mi sie ze juz jestem po owulce, monitoring wskazywal ze jednak sie mylilam. Co do sluzu to ja mialam normalnie na clo taki sam , jak bez clo, czyli w plodne mialam plodny sluz. Ale slyszalam ze dziewczyny narzekaly ze na clo nie maja.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry