reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
no Błonka to już nie ma wątpliwości że się udało jak nawet z wieczornego moczu wychodzą II krechy!!! teraz abyś miała nuuudne i spokojne 9miesiecy!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i nie szalej dziś na ostatkach za bardzo!!:p
Kruszka piekne pęcholki !!! napewno się uda i może nawet bliźniaki:) mega kciukaski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
witajcie ponownie
dziękuje za informację odnośnie ryzyka ciąży mnogiej po clo, czytałam że ryzyko jest większe niż bez clo ale i tak minimalne, mimo wszystko bardzo się tym martwię, mam wrażenie że wolałabym aby okazało się że jednak nie jestem ciąży niż że jestem w ciąży mnogiej, wiem że może któraś z was uważa, że grzeszę więc wybaczcie za moją szczerość. Mam moją córeczkę i czuje się odpowiedzialna za nią, mam świadomość że pojawienie dwójki bądź trójki rodzeństwa ograniczyło by to co teraz ona od nas otrzymuje i wogóle było by bardzo ciężko a serce mi pęka jak pomyślę że jej bym coś odebrała albo w życiu czegoś nie umożliwiła bo ma tak liczne rodzeństwo i nas na to nie stać... a przypominam że pękły mi aż 3 pęcherzyki więc umieram ze strachu bo nigdy nie stosowałam żadnych "wspomagaczy" żeby zajść w ciąże a lekarz mnie namówił wiedząc że chcemy szybko drugie dzieciątko, że wtedy to sprawniej pójdzie! to mam to swoje sprawnie! że może będę miałą trojaczki! masakra! a najgorsze że od dwóch dni źle się czuje : bolą mnie piersi, i ciągnie mnie jakby dole brzucha i lewy jajnik boli a @ mam mieć dopiero 7mego grudnia , natomiast lekarz powiedział wczoraj że juz po owulacji i że pęky trzy pęcherzyki, wiec może mnie uspokójcie co? hihi mam czekać okolo 2-3 tygodnie i dopiero iść do lekarza ale ten czas to chyba mi minie w całkowitym stresie
a to jak się dziś czuje to może oznaczać ciążę prawda?
 
Mgiełka to nie jest powiedziane ż emusza byc trojaczki czy nawet bliźniaki mi już nie jednokrotnie pękały po 3pęcherzyki i nic z tego nie wynikło ,no ale nawet jeśli Wam się udało to przecież nie musi być to ciąża mnoga -choć ja bardzo bym chciała mieć blixniaki a nawet trojaczki ,ale Mgiełko tak samo jedno jak i dwoje zmieni Wasze życie i Waszej córeczki wiadomo że więcej pieniędzy i więcej uwagi będziecie potrzebowac przy blixniakach ale i podwójne szczęście i radość:) więc póki co nie zamartwiaj się tylko ciesz że się udało zafasolkować i może akurat Bozia da Ci tylko i aż jednego dzidziusia tym razem więc nie martw się na zapas bo maluszkowi to szkodzi.
 
witam niedzielnie...
wlasnie piję herbatkę :)
zrobiłam dzis kolejny test dla pewnosci i tez pozytywny... jutro po becie sie wyjasni.... matko dlaczego jest weekend? ja chce beteeeeeeeee i usg!
 
Błonka no to super!!!! będzie juz dobrze !!! który masz dzien cyklu dziś?? miałaś iui czy naturalsikowo?? suuuper kolejna fasoleczka na forum!!!:) do sierpnióweczek należeć będziesz tak ??o ile dobrze licze:p suuuuperaśnie po bijącym serduchu poślij nam tu mega fluidki żebyśmy i my wkońcu kiedyś mogli odejśc na inny wątek:) póki co mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ale betka pozytywna bedzie napewno bo tyle tescikow sie nie moglo pomylic!!!!:)
 
Błonka na pewno będzie dobrze...Sierpnióweczko:):)Mąż już wie??

Możecie dziewczyny luknąć na moj wykres?? Jak myslicie, kiedy byla owu??


Ni ewiem dlaczedo na wykresach nie widac serduszek....
 
reklama
Do góry