reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Alebur ja tez tam widze kreseczke:tak: czekamy na betke
No i bardzo mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutro i za piatek;-)
 
hejka :) tak wpadłam zebyście o mnie nie zapomniały:) u mnei piękne płodne dzionki, śluzu tyyyyyyyyle i wogóle no piękny cykl tylko brak bobosexów;/ ale zaciskam za Was mega kciukasy!!! Alebur może za wcześniej na teścik powtórz za 2dni albo leć jutro na betkę bo jak ostatnio byłam w szpitalu i zrobili miteścik takiego sikańca i wyszła właśnei taka słaba krecha to powiedzieli że test jest negatywny bo musi być widoczna krecha a nie taka że się musisz wpatrzyć w teścik , ale kochana bedzie dobrze i wierze ze wlasnei za wczesniej zrobiony tescik!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&mega żeby sie udało!!!
no i za reszte oczywiście też zaciskam mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
dlatego się maju nie nastawiam , jutro będę miała pewność , bo muszę wiedzieć , czy mogę odstawić Duphaston ;-)
 
No ja TAM CHYBA TEZ WIDZĘ DRUGĄ KRESECZKĘ.....Wiec Kochana nie wkręcasz sobie...skoro tyle z nas ją widzi:)
Ja dzisiaj mam 2dc....starsznie sie ze mnie leje w tym cyklu....ale nie brałam zadnych leków...nic...miesiac temu okres miałam przez 1 dzien, wiec chyba macica ma się z czego oczyszczac....Od jutra zaczynam brac CLO...a w poniedziałek idę na monitoring owulacji...we wtorek mam wizyte u ginki...no i niedlugo zaczynam mierzyc temp...jak tylko skonczyc się @....i odliczamy kolejne 28dni....
 
Trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoja betke alebur i Twoje testowanie błonka!&&&&&&&&&&&&

Ja mam dziś piąty dzień CLO. Jutro 10 d.c. i będę miala monitoring co i jak tam wygląda. Mam nadzieje, że będą pęchęrzyki:-) troche się stresuję, bo odkąd mam monitoring to zawsze bez efektów, a to endo słabe,a to brak pęcherzyka wiodącego. Nie chcę sie jutro dołować...........
 
reklama
Kruszka myśl pozytywnie, jutro nam się wszystko wyjaśni :-D. A co do pęcholków , to po clo na pewno są i ustawiają się już w kolejce po plemniczki hihihihi
 
Do góry