reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Cześć piękne :-)
Trzymam kciuki alebur żeby to jednak była ta druga wymarzona kreska &&&&&&&&&
Błonka powodzenia w piątek z betką, oby była mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kruszka oby tym razem wszystko się zgrało i się udało &&&&&&&&&&&&&&
Maju szkoda że męża akurat nie masz przy sobie :-( Ale może jakiś zdolny plemniczek przeżył i dotrze do celu &&&&&&&&&&&&&&&&&
Ikasia mam nadzieję, że i Tobie się uda w tym cyklu &&&&&&&&&&&&&&&

A czy to prawda, że testów się nie odczytuje po upływie jakiegoś czasu? Bo kumpela rano widziała cień cienia, a teraz jest dosyć wyraźna ta kreska. No ale po upływie 15 godzin to przecież nie może być miarodajne co nie? Tym bardziej, że w międzyczasie pojawił się też "cień okresu", bo krwi jest tak malutko, że ciężko to nazwać okresem. Co sądzicie?
 
reklama
test jak wyschnie jest wyraźniejszy , ale nie należy odczytywać wyniku po 10 min. Najlepiej niech powtórzy jutro , albo na betę idzie.
A co do krwi , to ja przy mojej pierwszej ciąży tak miałam , że myślałam , że dostałam okres, uznałam to za pierwszy dzień plamienia , okazało się ze na tym się skończyło , a następny test był już II :tak:
 
Moje Drogie,
zadzwoniłam po południu do swojego ginekologa- grzecznie zapytałam czy aby na pewno dobrze mi zalecił dawkowanie Duphastonu(że może np. pomylił się , zamyślił), odpowiedział że świadomie kazał mi zażywać już od 4 dnia cyklu. Powiedział że normalnie Duphaston jest na drugą fazę cyklu(fazę lutealną) ale w moim przypadku mam go brać już w pierwszej fazie po to by przygotować macicę na zagnieżdżenie.
Zapytałam czy nie zablokuje mi on owulacji, odpowiedział że wszystko będzie tak jak należy i owulacja wystąpi. Mam się niczym nie martwić..

Skoro tak...
 
właśnie wróciłam , wyniki dopiero od 13:00 - na dzień dzisiejszy objawów zero i troszkę pobolewa brzuch jak na @, więc nie mam wielkich nadziei , ale cieszę się , że będę miała jasną sytuację.

Błonka , a ty się nie łam , tylko idź jutro na betę, może boleć również w ciąży, macica się zmienia to ma prawo. Trzymam kciuki.
 
dlatego leć jutro na betkę , bo mnie najbardziej męczy zawsze ta niewiadowma i czekanie ... w poprzednim cyklu już nawet cieszyłam się , że @ w końcu przylazła, dlatego wolę mieć jasność rzeczy i zrobiłam betkę.
 
reklama
Czesc
Dziewczyny ktore biora clo albo ktore sie orientuja.. jest mozliwe ze po braniu tego lego nie wystapi owulacja? robie testy owu a dzis 15 dc i nadal sa negatywne.. Nie mam monitoringu i nie wiem co jest grane
confused.gif
bralam 2x1 od 2-6 dc
__________________
 
Do góry