reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny to nie jest tak, że ja ciągle żyję śmiercią Zuzi i o niczym innym nie myślę. W pewnym momencie sobie powiedziałam: dość płaczu, niech Zuzia widzi mnie uśmiechniętą, niech sobie powie, że ta jej mama to spoko babka. Pora w życiu coś dobrego zrobić, a właśnie dzięki Zuzi znalazłam sobie jakieś pole do pomocy innym dzieciom. Nie chciałam i nie chcę żeby mnie widziała ciągle zapłakaną. Wiadomo, że nadchodzą te dni, że tylko jest dół i żadnej nadziei. Ale kto nie miewa gorszych dni?
A że wspominamy jak jechaliśmy na wakacje kiedy byłam w ciąży, albo jakby to było bawić się z nią na plaży czy na trawce? Nie pozwalamy umrzeć marzeniom i pielęgnujemy te parę wspomnień, które nam pozostały.
Chodzę dziennie na cmentarz, bo nie wyobrażam sobie, żeby jej grób był taki opuszczony i zaniedbany jak kilka grobów obok. Jedne totalnie zarośnięte, a obok Zuzi leży chłopczyk, u którego nawet w datę urodzin i śmierci nie zapłonął znicz. My przed wyjazdem daliśmy do wszystkich zniczy elektryczne wkłady, bo nie potrafimy nawet myśleć o tym, żeby nie było u Zuzi światełka. Mówię wszystkim, że miałam dziennie stać nad łóżeczkiem kiedy zasypia, więc chociaż poświęcę te parę minut żeby się u niej pomodlić i zapalić znicz.
 
reklama
Ja mam stymulację bez monitoringu. Pokazać mam się po 3 m-cach niepowodzenia. Pregnyl wg lekarza mam wziąć właśnie 15 dc
 
Ankka jesteście cudownymi rodzicami, nie wiem co powiedzieć bo mam oczy pełne łez
Alebur zrobisz jak uważasz ale ja bym od tego lekarza trzymała się z daleka, pierwsze słysze żeby SAMA pacjentka dawała sobie zastrzyk w 15dc, przecież różnie z tym bywa, są dziewczyny które maja jak w zegarku ale są takie które maja dwa dni w te czy w te. Nie jestem lekarzem ale też brałam te zastrzyki, lekarz robiąc monitoring określał dokładnie nawet godzine kiedy mam wziąć zastrzyk bo wtedy pęcherzyk miał mieć odpowiednia wielkość, byl dojrzały. Kochana zrobisz jak uważasz ale dla mnie to absurdalne żeby w ciemno dawać pregnyl
 
Myśa też się czasami dziwię że pomimo takiego bólu że nam się nie udaje a tak byśmy tego pragneli potrafię jednak patrzeć optymistycznie ale to zasługa mojego wspaniałego męża ,kiedyś byłam straszną pesymistką i wszystko widziałam w czarnym kolorze płakałam i wogołe a teraz jestem silna wiem że kiedyś nam to zostanie wynagrodzone ten czas ten ból i smutek !!! :) co do lekarzy tez sie zgadzam byłam juz u 4 inarazie tylko jednemu ufam w 98%
ANIU jesteś cudowną mamą i wspaniałe jest to że pamiętacie o Niej i dbacie o to żeby był Jej grób zadbany bo naprawdę wiele jest takich małych grobków tak zaniedbanych i ludzi ktorzy szybko zapominaja o tych malutkich Aniołkach więc cudne jest to że pamiętacie i wspominacie :* dla ciebie kochana i uśmiechnij się
Alebur no dziwny ten ginek bardzo bo przeciez nie wiadomo nigdy kiedy bedzie owulka bo przeciez czasami moze byc w 12 a czasami i w 16dc , ja np zawsze mialam w 14dc a terazw 17 byla
 
Ostatnia edycja:
co do podawania sobie tego zastrzyku w 15 dc.. ja bym wolala monitoring a co jesli masz np torbiele po niepeknietych pg? pregny nie zawsze dziala, znam takie przypadki.. przy stymulacji MONITORING TO PODSTAWA bez tego ani rusz, mozna sobie bardzo zaszkodzic a potem bedzie jeszcze gorzej z zajsciem... nie rozumiem tego doktora on leczy ludzi czy zwierzeta???? on jest od nieplodnosci? czy tak na oko robi?

stresuje sie jutrzejsza iui...
 
Błonka mega kciukasy za jutrzejsze powodzenie!!! wierzę że bedzie dobrze!!! i wkoncu przełamiesz zła passe naszą!!!
Suzi ??? pisz szybko bo się martwić zaczynam!!! aż mnie brzuch z nerwów boli!!!
 
maja tu kazdy ma przelamac zla passe i jakos nie wychodzi najlepiej.. jak jedna zafasolkuje to potem grobowa cisza przez jakis czas.. a to mial byc baby booooooooommm a tu cisza.. nie chce wierzyc bo sie rozczaruje a to boli... mowie ze to moze nie moj czas i ze pewnie gdzies tam mam zapisane w kartach ze mam miec laparoskopie...
wole trzymac kciuki poki co za te co maja bobasy w brzuchach np susi.. gdzie jestes? co tak dluuugo????

mam troche podly nastroj sorki za ten pesymizm.... moze to z choroby czuje sie do du...py i katar cholerny..
 
no chyba nie skoro tak sobie lekcewazy... chyba ze jest jasnowidzem i przewidzi czy bedziesz miala torbiele czy nie albo inne wychodowane swinstwo ;/ a to sa delikatne sprawy przeciez... bezsensu ;/ ja zaczynam swoj monitoring zawsze juz kolo 10 dc a co do zastrzyku mam nawet podana godzine o ktorej mam go wziac...
 
reklama
to aż strach mysleć co ci inni wyprawiaja:p nie wiem no mi sie dziwne wydaje wiem ze nawet do lutki robia monitoring bo jak za wczesniej wemiesz to owulke zablokuje
 
Do góry