reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
będzie dobrze kochana!!! to zaciskamy wszystkie mega kciukasy kochana za Was i nie puszczamy aż do szczęśliwego rozwiązania!!!! jeszcze troche i będziemy wiedzieli czy będziemy ciociami Chłpca czy Dziewczynki:) buzka kochana nie martw sie bo bedzi edobrze!!
 
reklama
Maja przy takiej prolaktynie i bez clo to w cuda nie wierze, owu nie będzie, czasem trzeba pogodzic się ze straconym cyklem. Nawet nie działamy bo jestem chora i nie chce mężula zarazić.
Suzi &&&&&&&&&&&& będzie dobrze, nie denerwuj się bo ci jak ci zmierza ciśnienie to będziesz mieć wysokie a to nie będzie miarodajny wynik.
Ankka ja też chyba odpuszczam, chce wyregulowac sobie cykl, zbic prolaktyne i wtedy do roboty, ale kochana prezerwatywy wyrzuć w kosz, poprostu czerpcie przyjemność z sexu a może nawet nie będziesz wiedziała kiedy Wam się uda.Z intensywnych obserwacji i z całego zamieszania możesz zrezygnować, czasem taka przerwa i odpoczynek jest potrzebny ale z prezerwatyw też zrezygnuj, z gumkami bleeeeee nie fajnie sie przytulać:-)
 
ohhh dziewczyny nie poddawajcie się !!! trzeba walczyć aż sie osiągnie ten wymarzony cel!!!
Anka jak pisz eSuzi nie yżywaj gumek bo sa nei fajne:p lepiej tak naturals:) a takie odpuszczenie sobie moze wieeele dać, ja tez probowalam sobie odpuscic ale mi nie wychodzi ;/ bo i tak zawsze mysle o może isę właśnei udało;/ ale jeśli może cie tak o tym przestac myslec to super jestescie na dobrej drodze do spelnienia marzen!
Myśa reguluj te hormonki ale nie przestawajcie dzialac !!! no dobra ten cyl Ci wybaczymy bo chora jestes ale od przyszlego nie ma obijania sie i prosze sie przytulac do męża!!! no ty przeciez kolejna na liscie zafasolkowanych jestes a dopiero za Toba my wiec co ?? jak ty sobie to wyobrazasz:p do dziela kochana!!! od przyszlego cylku przytulanka 3razy w tyg minimum oki??:)
 
Oj Aniu to nie wiedziałam że masz tak chora Mamę;/ przykro mi i nie poddawajcie się ! moze faktycznie pozostawcie to wszystko losowi niech sam decyduje jak to ma być .I widze ze p cichu liczysz na pęknięcie:p ja tez tak mialam jak mielismy przerwe w starankach;) faktycznie przytylas nei wiele ale Zuzia nie była taka malutka kochana , ja mam siostrzeńca ktory sie urodzil z waga1100 i to 19lat temu gdzie nie bylo jeszcze takiej medycyny i udalo mu się żyje , właśnie zaczął studia i ma 196wzrostu :) Bozia bardziej potrzebowała Twojej Zuzi ,tak jak i mi 2miesiące temu odebrała szanse zostania mamą,oczywiscie nie porownuje swojego bólu do twojego bo jest znikomy do tego co Ty czujesz ale wierze kochana że całe dobro powróci do Was ze zdwojoną siłą ,nic nie przywróci życia Zuzi ale noś Ja w sercu pamiętaj ale pozwul sobie na uśmiech i radość bo Ona tego właśnie chce
Idę kochane sprzatac bo jutro przyjezdza do nas koleżanka ,fajnie moze tez troche odbiegniemy myslami od tych staranek i nie powodzen ;/
 
Agnieszka tak mi przykro ... Nie łam się , może w przyszłym cyklu . A bierzesz jakieś wspomagacze ?

Dziewczyny , a ja w poprzednim cyklu miałam owulkę 13 dc , a teraz przewiduję koło soboty czyli 15 dc, a 15 miałam zrobić zastrzyk z Pregnylu , jak myślicie kiedy go zrobić??
 
Ostatnia edycja:
Alebur nie pomoge bo n ie mam pojecia ;/
Aga dżisis tulkam kobietko !!! ;/// nie dołuj sie tylko bo dość tu dziś zdołowanych ;/// ehhh jakiegos pecha mamy normalnie bo albo się wypalamy,albo nie ma pęcholi albo poprostu sie nie udaje i tak wkoło;/// ehhh trzba jakiś czar tutaj zrobić i niech się wkońcu wszystko udaje nam!!!
Suzi czekamy na DOBRE WIEŚCI i niech Twoje fluidki i Dena nam tuatj odczaruja tą złą passe!!!
 
reklama
Ankka tak jak mówi Maja nic nie przywróci życia Zuzi ale najważniejsze to to ze tak ja kochasz a Ona to widzi, wciąż żyje w twoim sercu. Strasznie mi przykro z powodu mamy, niestety tak juz jest że musimy patrzeć na cierpienie innych i cierpieć razem z nimi.
Maja dużo w Tobie optymizmu i bardzo dobrze, czasem trzeba nam nagadać żebyśmy zrozumiały co nieco.
Alebur ja na Twoim miejscu to sama bym o czyms takim nie decydowała i nie serwowała sobie zastrzyku bez wcześniejszego usg. Czy gin kazal Ci wziąć konkretnego dnia czy ty sama musisz zadecydować?? Musimy pamietac dziewczyny że to są hormony, jednorazowo źle podane moze i nie zaszkodza ale my je bierzemy miesiącami i czasem zamiast pomóc to narobią takiego spustoszenia że potem ciężko wszystko odkręcić. Nie wierzmy też w 100% lekarzom, musimy tez miec troche swojego zdrowego rozsądku, ja juz zmieniam chyba 3 raz lekarza bo z czasem okazywało się że to moje diagnozy były trafniejsze niż ginekologów, a moze to tylko mój pech
 
Do góry