reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
hej kobietki potrzebuje porady, dostalam lutke na wywolanie @ i mialam ja brac do dzis ale wczoraj przed 23 dostalam okres :szok: odstawilam luteine chyba dobrze zrobilam? no i moje pytanie bo mam brac clo od 2 dc i nie wiem czy dzis wziac ta pierwsza tabl czy czekac do jutra skoro tak pozno dostalam @ ?
 
reklama
ankka02 koleżanka miała podobne sytuacje na wakacjach , podała firmę do sądu i oddali jej kase za cały pobyt.

leilaa nie wiem co w twojej sytuacji , jak CLO biore 4-8 dc , ale to raczej zależy od długości cyklu , ja miałam przed wspomagaczami 26 , a teraz 28

jestem lekko zdołowana , w zeszłym cyklu w 12 dc tempka skoczyła , a w 13 miałam owulkę. A teraz temp niska cały czas, testy owulacyjne ujemne a to 13dc , czy to możliwe żeby na podwójnym CLO nie było owulki??? A może powinnam jeszcze poczekać? Zobaczcie mój wykres.
 
Dzien Dobry dziewczynki...widzę ze sie rozkręcacie...wiec mocno trzymam kciuki:*:*:&&&&&&
Ja nie wiem nawet kiedy będę testowac...jestem juz po owulce, prawdopodobnie byla we wtorek., no i z mezem podziałalismy troszke...mam nadzieje ze sie uda...od jutra pewnie zaczne mierzyc temp, tak zeby sprawdzic sobie czy spada czy nie....choc nie wiem czy to wiarygodne, bo w sumie to jestem po zastrzykach...ale zobaczymy....dupka w tym mmiesiacu nie biorę....testowanie u mnie pewnie gdzies za 2 tygodnie....:)
 
Hehe niby tak ma byc ale wzielam dopiero dzis o 7 rano zastrzyk na pekniecie pecherzyka wiec owu jutro bedzie na 100 procent.
A owu bedzie nie martw sie moze pecherzyk potrzebuje wiecej czasu w tym miesiacu, owulka moze byc nawet po 16 dc
 
ankka to mieliście wycieczke pełna wrażeń. Co za kierowce wzięło to biuro, po takim czymś to bala bym się jechać z gościem dalej, dobrze że Wam sie nic nie stało. Masakra co za oszustwo z tymi biurami, najpier nazbieraja ludzi którzy nie raz cały rok zbieraja kase żeby gdzies pojechać a potem na miejscu radź sobie sam. Kochana ne smuc się Zuzia by tego nie chciała, pojedziecie na wakacje i będziesz pchać po piachu wózek:)
&&&&&&&&&&& trzymam za wszystkie owulkujące i testujące
u mnie choroba sie rozkręciła na całego, chyba bez syfów z apteki sie nie obejdzie ale jeszcze dzień spróbuje ratować sie domowymi sposobami.
Na owulke nie licze bo ten cykl jest spalony, w poniedziałek mam wizyte u ginki zobaczymy co mi zapoda, ide leżakować pa
 
Ania no to naprawde mieliscie przygodę!!! masakra poprostu ,ale moja kolezanka tez kiedys pojechala chyba właśnei do Chorwacji i po drodze zepsul si eautokar i 24godziny stali gdzies w polu i naprawiali ten autobus ,ale ludzie sie dziwili od poczatku ze takim rozklekotanym staruchem maja jechcac taki kawal , na miejscu tez mieli przygody. Dlatego ja jak leciałam na Teneryfe to sami sobie rezerwowaliśmy hotel i samolot ,a z lotniska wyporzyczylismy sobie autko ale tez nie obeszlo si ebo znalezlismy nasz hotel i okazalo sie ze nie maja dla nas miejsca bo cos sie stalo z naszym pokojem ale w zamian dostalismy w innym hotelu z gwizdkoą wiecej wiec sie bardzi cieszylismy bo bylo naprawde super tam i tak rozmawialismy z mezem ze bedziemy jechac to tylko tak właśnie. A do wózka po piachu kochana to najpierw musisz pocwiczyć rączki żeby sie tak pózniej meczyc!!!:) kochana pojedziecie jeszcze nie raz z dzieciaczkami na wakacje ale nie smuć sie i pozwól Zuzi być Aniołkiem tam też jest Jej dobrze z tamtąd spogląda na Ciebie i nei chce już widzieć Twoich łez ,tylko uśmiech na twarzy . Popatrz wieczorem w niebo i ta gwiazdka ktora świeci najjaśniej i jest najpiękniejsza to Twoja Zuzia i uśmiechnij się do niej!!! buzka kochana nie smuć sie już!!!
Błonka a dzialacie naturalnie tez ?czy tylko na Iui ?? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&musi się udać!!!
Ikasia jak była we wtorek to dziąłajcie nadal ,poprawcie jeszcze!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Alebur głowa do góry ja zawsze przez ajkeiś 6miesiecy mialam owulke w 14dc a w ostatnim dopiero w 17dc juz sie balam ze nie bedzie owulki i straciłam nadzieje ze sie pojawi ale jednak sie pojawila ,tak więc mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Myśa to weź coś z apteki bo jak Cię tak zaczyna rozkładac to boję sie ze domowe sposoby nie pomoga! i nie skreślaj cyklu !!!! rany kochana ,nadzieja umiera ostatnia! ja np kochana do dnia dzisiejszego mialam mega nadzieje zee sie jednak udalo pomimo ze teścik negatywny temka spadła w dół ale nadzieje mialam do póki nie poczułam mega bólu brzucha i juz wiedzialam co jest grane że @ jednak mnie odwiedzila. I ten cykl też moglabym spisac na straty bo mąż leci wkoncu na te badanka tak więc ostatni sexik w 12dc a pozniej dopiero w 18dc więc niewielkie szanse że się uda ale wierzę że jst szanasa i tak trzeba myśleć!!!
Den jak sie czujesz??
Suzi o ktorej masz wizyte??
 
reklama
Do góry