reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
maja zyj normalnie.... ja robie wiele rzeczy ktorych sie w ciazy nie robi... nie czekam, zyje swoim zyciem tak jak te co nie wiedza ze sa w ciazy robia rozne glupoty a maja zdrowe dzieci... nie mozna zyc tylko tym, przeleci ci zycie miedzy palcami.. serio... wrzuc to na 2 plan i nie mysl o tym jak sie tak bedziesz spinac to sie nigdy nie uda... ja sobie pozwalam na winko, piwko jak mam ochote, nawet po owulacji :) pije normalnie kawe, jak jestem chora biore normalnie leki... :) ŻYJ a moze przyjdzie nieoczekiwanie
 
reklama
Maju kochana wizytkę mam 06.czyli w czwartek;)
Slonko nie mozesz sie poddawac,wiem ze fajnie sie mowi ale uwierz mi ja prawie 5 lat przez to przechodzilam;/ Bardzo podoba mi sie Twoje podejscie, odpusc troszke i zajmij sie silownią, basenem itp a zobczysz ze dzidzia przyjdziw w najmniejoczekiwanym momencie :-D
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
dzięki dziewczyny!!! za tydzien przyjedzie do nas kolezanka taka moja dobra i tez bardzo sie ciesze bo bedzie jakos sie cos dzialo i tez mam nadzieje ze cosik pomoze wlasnie takie odbicie od tematu ciaza , nie bede juz tylko myslec o fasolci tylko trzeba wyjsc do ludzi i cieszyc sie zyciem bo faktycznie ostatnie pół roku przelecialo przez palce ,zadnych wyjsc ,na pozegnaniu znajomych nie piłam bo owulacja na dniach i tak ciagle cosik ale czas zaczac zyc normalnie :)
Suzi 5lat??no to ja jeszcze sporo do półmetku mamy ale mam nadzieje ze szybciej nam sie uda ,no i mega kciukasy za dobre wiadomosci w czwartek!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& no i czekamy na fotke maluszka!!! jeszcze kochana tylko troszke i minie ten najbardziej zagrozony czas, a teraz jestes na zwolnieniu czy pracujesz??
 
aha no bo właśnei nie byłam pewna no to dobrze kochana odpoczywaj ja ci tylko powiem ze wlasnie moja znajoma tez sie sporo starali o dzidzie pozniej jej mąż bardzo zachorowal wyceli mu kawalek jelit i mial woreczek założony do żołądka wyszedl z tego stracila ciążę w 7tyg poł roku przerwy w starankach i teraz na dniach urodzi synka tak więc kochana i tobie się tym razem uda tylko badz dobrej mysli !!! jeszcze troszke i bedziemy wiedziec czy bedziemy ciociami dziewczynki czy chłopczyka:) kochana buziak dla ciebie i wpadaj do nas czesciej z dobrymi wiadomosciami bo dodajesz otuchy nam ze i my wkoncu zaciążymy!!!
 
wITAM Poniedziałkowo:) Ja dalej na zwolnieniu lekarskim...ale całe szczescie juz noga lepiej, choc zastrzyki trzeba brac dalej..ale jak dobrze wszytsko pojdzie to w srode do pracy wracam...z czego bardzo sie ciesse, bo juz mam dosc siedzenia w domu i robienia NIC...
U mnie dzisiaj 10DC, testy owu narazie negatywne,...temp nie mierze, bo biore zastrzyki, mam stan zapalny miesnia, wiec i tak ta temp nie byłaby wiarygodna...Ale sluz plodny juz sie pojawia, czekam az test owu wyjdzie pozytywnie i do dzieła:))
 
Ja sie chyba zaraz przewróce i nie wyjdę z pod biurka....

Wiecie co?
15 d.c. zrobiłam test owulacyjny, wynik pozytywny, tylko do łóżka wskakiwać. 16 d.c. miałam USG gin stwierdzi.ł, ze nie ma pęcherzyka wiodącego i takie tam, więc owulacji brak i od 17-tego brałam luteinę.
PO 10 dniach przestałam czyli 26-tego i czekam na @. Pstanowilismy z M, że 29-tego zrobimy tescik (sama nie wiem dlaczego :( i sama nie wiem dlaczego wieczorem :( )- była 1 krecha. Dziś mija 7 dzień i nic...
Poza czasami bolącymi jajnikami .... nic, choć czasami mnie brzuch boli jak na @, ale zaraz przestaje.

Ale do brzegu....
Pytam dziś gina czy to tak może być, że czekam i czekam, no i że pojutrze wyjeżdzam za granicę i chciałabym wiedzieć co mnie czeka bla bla. Odpowiedział, ze tak to może być że do 10 dni, a nawet i do 20 dni mogę czekać. (Podkreslam, że ta luteina to miała być na wyregulowanie @). I jeszcze mnie pyta czy współżyłam w tym czasie :szok: Przeciez to oczywiste. To on na to, że mogłam przeciez zaciążyć. Ale jak skoro on nie widział pęcherzyka wiodącego? Mam jutro zrobić test rano. Kurcze nie chcę się nastawiać, ale tez .... no sama nie wiem.


Zanim doczekam rana dziewczyny, dajcie znac co Wy na to. Może juz tak miałysmy i nie ma co się podniecać......ech.....
 
Nie wiem Błonka, nic takiego mi nie powiedział. A myślisz, że powinien był to ewentualnie zauważyć? Hmmmm


Wczoraj się rocznicowalismy, no i świadki wpadli na winko. Spałam normalnie tyle co zwykle a padam dzis z nóg... zaraz zasnę przy biurku, zwłaszcza, że nikogo juz nie ma. M mnie za chwilę odbierze z pracy i pójdziemy do apteki.
 
reklama
Kruszka o ile dobrze licze to dzis juz kolo 35dc tak?? wiem ze czasami dziewczyna juz tak kolo tego dnia to wychodza Ii grube krechy nie zaleznie od pory dnia czyli nawet z wieczornego moczu ,ale wiem tez ze i do 3miesiaca nie wychodza pozytywnie:p tak wiec jutro czekamy na piekne II krechy!!!
a powinien zauwazyc ale moze mial gorszy dzien i poprostu przeoczyl? bo po peknieciu zostaje jeszce plyn i widac ze byl tam pecholek tak bynajmniej moj gin mowil kiedys . No ale narazie mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za piekne II krechy
 
Do góry