reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny potrzebuje poradyyyyyy :-(
Biore bromergon 11 dni i nie wiem jak liczyc cykl.. czy 28 czy ile bo mialam 17 dniowe a teraz z lekiem mam juz 25 dc i okresu narazie nie ma. nie wiem co robic w poniedzialek odstawiam bromergon a jakby udalo sie zafasolkowac to czytalam ze nie moge ostawic z dnia na dzien leku a wizyte mam dopiero w przyszla sobote.. Glupieje przez to wszystko.. Jest sens robienia testu w poniedzialek?
 
reklama
leilaa nie pomoge bo nigdy nie bralam bromka
Oh dziewczyny czuję presję:p ale w sercu mam ogromną nadzije że Bozia specjalnie nie pozwoliła mężowi pojechać na te badania bo akurat mam owulke , no i dziś śluzik już bardziej płynny i ... test owulkowy pozytywny więc dziś znowu ponawiamy przytulaanka ale z drugiej strony mężulek chory to i armia w nie najlepszej kondycji;//// więc nie liczcie na mnie za bardzo !!! Aga a co ci przyszło do głowy żeby zrobić test za wcześniej i to jeszcze wieczorem!!!! NIE DOŁUJ SIĘ KOCHANA BO ZA WCZEŚNIEJ GO ZROBIŁAŚ!!!!
A le dobrze Wam wczasowiczki !!! ja jednak nie pojechalam do centrum na zakupy bo qmpelka wpadnie na kawke
 
oj wiem, wiem ale człowiek głupek i jak ma test to już nie może wytrzymac...mąż mi wczoraj mówi zebym sie cieszyła z tego co mam a jak mamy mieć 2 to przyjdzie w swoim czasie...tak wiec zobaczymy...ale w tym cyklu tempka taka niska....
 
Mnie dzisiaj mąż zarejestrowal do ginki...idę jak będę miala okolo 11dc, wiec mysle ze juz cos powie na temat moich pęcherzykow ewentualnych ...i moze w przyblizeniu powie kiedy owulka będzie...
Kochane ja się tymczasem żegnam na 3 dni...wracam w niedzielę...bądzcie grzeczne, rozmnażajcie się a za wszystkie testujące niedlugo trzymam mocno kciukasy...:tak: Melduję się spowrotem w niedziele:):) Buziole moje krejzolki:*
 
no ładnie zostawicie mnie tutaj samą??!! wszystkie gdzieś znikają!!! Myśa jak pojechała na kilka dni tak o nas zapomniała !! tylko wy nie zapomnijcie mi tutaj słać tych fluidków!!!
Aniu no ja już wkońcu sama nie wiem jak jest z tą armią!!!! nam też lekarz mówił że 3miesiące a teraz jak mial jechac na te badanka mężulek to powiedzili ze tydzien:crazy: i wkoncu jak z tym jest??!!! no nic podziałamy może akurat się uda !!! :) choć to by musiał byc MEGA CUD!!! Aniu iłego urlopu i wypoczywaj kochana i nabieraj sił na dalsze miesiące!!!
 
Dziewczyny, czy ktoras z Was miała regulowany cykl luteinką?
Bo ja teraz tak mam. Ostatnia @ miałam wywołana luteiną i @ pojawiła się w 62 d.c.
Więc gin powiedział, że teraz ok 2,3 cykle będe brała luteine na wyregulowanie. Na ostatnim USG dodał, że teraz może nie byc pęcherzyka bo @ była wywołana. Czy to oznacza, że jesli przez 2 kolejne cykle będę regulowana luteiną to tez mam zapomniec o owulce? Testy mi wykazały dni płodne przed USG, a lekarz stwierdził, że nie ma pęhcerzyka wiodacego (przypominam, że mam PCO, czyli wiele innych,a jeden wiekszy sie nie pokazał), więc luteina od 17 d.c. Kurcze jak myslę o tym, że na 2 kolejne cykle mam zapomnieć o owulacji to wyć mi się chce :szok:
Za dwa tygodnie wyjeżdzam na urlop, mam nadzieję, że odrobinę sie od tego oderwę i przestanę myśleć tylko o tym, bo tez mi nie służy.
Pozdrawiam
 
bzdura luteina hamuje owu jak jest za wczesnie podana ale jak bierzesz PO owu do okresu to nie... moze tak stwierdzila przy pierwszym cyklu bo byl dlugi i go przerwala ale potem juz ci luteina regoluje cykl...
 
potwierdzam co Błonka napisała, luteina może zblokować ale dopiero wtedy kiedy jest brana przed owulacją ale po niej już nie blokuje a wrecz pomaga ,wiec trzymam mega kciuki zeby sie na tym urlopie udało!!!
 
reklama
Do góry