reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
suzi kochana nie martw sie napewno bedzie dobrze i wkoncu pech sie od was odwrócił i maleństwo juz z wasm bedzie!!!
ikasia kochana nie smuć sie taka juz kolej rzeczy jest...a z tego co widze to twój tato zmarł na 8 dni przed twoim slubem?no to faktycznie nie miło...ale moze akurat tam w górze wstawi sie za tobą i w tym cyklu sie wam udało!!

Ślub bralismy 5 wrzesnia a tato zmarl 15 wrzesnia, wiec 10dni po slubie...wiec mielismy dość ciężki wejscie we wspolne zycie...teraz tato czesto mi się nie śni...ale jak już przyjdzie do mnie we snie to wiem ze niedlugo zdarzy się coś dobrego...i snil mi się 2 dni temu...mam nadzieje ze to na bobaska.....bardzo zaluje ze moje dziecko nigdy nie pozna dziadka....ale mamusia mu o nim opowie...a dopoki będę o nim myslala i mowila doputy tato będzie żył....
 
reklama
Ja dzisiaj notuję temp na poziomie 36,7...wiec maly spadek..mam nadzieje ze już nie na stałe....bo dzisiaj jest dopiero 19 dc....
 
Ikasia będzię się trzymała już taka tempka i oby była śliczna betka !!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Suzi trzymamy mooocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
No dzisiaj faktycznie spokojnie...mnie dzisiaj starsznie cycki bolą..i czuje brzuch...jakbym miala zaraz dostac @....
I tak sobie pomyslalam...ze gdyby nam sie w tym cyklu nie udalo...a pewnie sie nie uda...to w przyszlym stawiam na naturalnosc i nie biorę clo ani dupka...dam organizmowi odpoczac....
 
Ikasiu nie myśl tak pesymistycznie odrazu!!! a może się uda!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& cycki to dobry znak brzuch tez czasami mmoze bolec wiec do poki nie ma@ myslimy pozytywnie!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a ja mialam odstawic castagnusa ale codziennie szkoda mi bo mysle a moze pomoze i tak go biore a juz mam dosc mega prycholi na twarzy przez neigo! ale przemecze si ejeszcze jeden cykl z nim ;/
 
reklama
Aga je tez mialam dzis jechac na zakupy ale mnie rozłożyło;/// qrde coraz gorzej sie czuje a jutro do pracy;/// pisz co sobie fajnego kupiłaś!!! ja jak pójde na zakupy musze kupic jakieś spodnbie większe bo mi is eprzytyło i sie w żadne nie mieszcze:/
Suzi badałam prl ale jakiś rok temu wsio było oki i do póki nie brałam castagnusa oki po nim humorki nie do zniesienia ale tylko w trakcie @ tak chyba było choć mąż twierdzi że cały czas od kiedy go biore
 
Do góry