reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczynki, mam prośbę...możecie sprawdzic moj wykres i powiedziec kiedy mogla byc owulka??Bo mam pewne watpliwości ....zobaczymy co powiecie i czy myslicie podobnie do mnie:)
 
reklama
Cykle mam 28 dniowe...tylko wyczytałm, ze sam moment skoku temp nie oznacza dnia owulacji...ze czesto owu jest przed skokiem temp....a ja ciagle bylam przekonana ze owu jest wtedy kiedy jest skok temp..a to chyba jendka nie jest takie oczywiste....
 
Ikasiu ja też już kiedyś pisałam że może tak być że jest owulka a skoku nie ma bo przeciez tak wiele czynników może zaburzyć tempke , ja zazwyczaj czuje po bólu jajników kiedy mniej więcej była owulka
Ania kochana a ty posłuchaj co my piszemy nie zawsze tempka oznacza owulke więc kochana głowa do góry i działajcie !!! zawsze keidy macie ochote!!!a może już po owulce i lada dzień fasolka sie zagnieździ!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Aniu moze faktycznie nie było jeszcze owulki?kochana a może teściki byś porobiła?? a obyś tej @ nie miała wogóle &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
fajniusieńko że taka pogoda !!! ale wam fajnie wczasujecie relaksujecie sie a my w tym roku nie mielismy urlopu ze wzgledu na ślub ale mam nadzieje ze w przyszlym uda nam si egdzies wyskoczyc choc na tydzień! aczkolwiek czuje ze zas nei bedzie czasu bo jesli si eokaze ze faktycznie jedyna szansa dla nas jest Invitro to w lutym je bysmy chcieli zrobic tzn zebym poleciala na dłuuugo do pl zrobila wszystkie badania i moze sie wlascie by udalo i nie musialabym jechac na wesele męzulka brata !!!oby bo nie mam najmniejszej ochoty tam jechać i bede sie bronnila rekami nogami zeby nie byc u nich na slubie a dzidzia by byla najlepsza wymuwką:p a no i mężulek postanowil powiedzieć swoim rodzicom że staramy sie juz tyle o wnusię ale nie wychodzi mam nadzieje ze jakos mu to tez pomoze bo on niegdy nikomu nic nie mowi zawsze wszystko w sobie trzyma a moze jak sie wygada to tez sie lepiej poczuje!
Suzi trzymamy mooocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!
 
reklama
Może faktycznie mąż niech porozmawia i się wygada...trudno jest tyle coś trzyma c w sobie...a ja trzymam kciuki zeby invitro nie bylo jedyna opcją:):).
Mnie strasznie cycki bolą...ałłłłłł....
 
Do góry