reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Błonka idę za 2miesiące do swojego ginka , u niego sprawdze co to i czy rośne a wiem że rośnie bo w ciagu 3tyg czy nawet 2 urosło z 2,5cm na 4,9. i tak mialam isc do swojego ginka ale tak sie zaśmiałam z tego wezewania do szpitala na przyszły rok dobre to;) Blonka głowa do góry może to PSM cię dopadło;/ zjedz czekloladke i może pomoże u mnie zawsze pomaga albo przytul sie do męża mi tez to pomaga przyspieszyc @
 
reklama
mi ginekolog mówił że duphaston brać przed 5 dni i potem ma być @
mnie też PMS wykańcza już dawno nie miałam takiego strasznego i jeszcze te upały
 
Suzi kochana będzie wszystko dobrze za tydzień na usg juz zobaczysz serduszko:))) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
będzie dobrze Kochana tylko nie martw się teraz i myśl optymistycznie!!!!
A ja dziś dostałam wezwanie do szpitala żeby sprawdzić to coś co sobie rośnie na moim jajniku i uwaga na kiedy..... na 5lipca 2012:) dobre co??!! a jak mi robili usg to babka mówiła że za 3miesiace musze przyjsc to sprawdzić a tu si enagle zrobilo 11;/ ehhh i tak mialam isc do swojego ginka to sprawdzic ale jakie to jest głupie że rok trzeba czekać ehhhhhhhhhhhh
TO jakaś masakra z tym czekaniem:szok: A co to jest? Torbiel?

maja.. ale bezsens ;p a nie da sie gdzie indziej tego sprawdzic????
a ja dziewczyny mam chyba jakas depreche, nic mi sie nie chce, placze bez powodu mam zly nastruj wszystko mnie wkurza i w ogole zle mi i nie wiem dlaczego... aha no i dalej nie mam okresu ;/

Kochana tulam Cię mocno:*:*:* a może było za wcześnie na bete? Mierzysz tempke?

Dziewczyny jesteście kochane:*:*:* proszę nie pogniewajcie się ale podziękuje jak zobacze serduszko, dobrze? Boję się zapeszyć :zawstydzona/y:
 
jasne Suzi poślesz nam fluidki jak juz będzie serduszko i obowiązkowo bedziesz musiala nam tutaj wkleic zdjecie maluszka!!! nie wiem bo w pl lekarz powiedzial ze to torbiel a tutaj ze cysta pewno pojde do trzeciego i co innego powie, musze sie jutro dostac do ginka bo ostatnio co bralam antybiotyki na zeba to chyba mi si eprzypaletała grzybica po nich ;////
 
maju koniecznie skonsultuj to jeszcze gdzies...
suzi a za ile byc moze zobaczysz serduszko? to przeslesz nam fluidkow troszke.. :)
a do meza sie nie poprzytulam bo w pracy jest 24 h na dobe przez kilka dni :( sama jak palec do tego w takim kiepskim nastroju :( @ dalej nie mam..
 
Błonka tulam mocno...czSAMI KAZDA MA TAKI NASTRÓJ....Ja dzisiaj mam 26dc....i wszystkie objawy na cokolwiek szlag trafił....i chyba dzisiaj zrobie sobie sikanca:)
 
Witam się:)
Co do serduszka to sama nie wiem, może za 2 tyg????? lub wcześniej? :zawstydzona/y:Nie istotne kiedy, ważne aby było :tak:
Jesteście wspaniałe:*:*:*:*:*:*
Ikasia i jak sikacz? Ja dziś dla odmiany nie robiłam:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry