reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ale co się strachu najadłam;/ bo pani powiedziała mi że beta jest 0,214 no to ja w placz...a pani mówi że to sa jakieś inne jednostki i trzeba to pomnożyć razy 1000 co daje wynik 214 :baffled: ehhhhhhhhh
 
czy brać duphaston jak nie mam @ a chce wywołać , teraz pewnie 34 DC ale nie jestem w ciąży a na opakowaniu pisze brać od 25 DC
 
Suzi kochana będzie wszystko dobrze za tydzień na usg juz zobaczysz serduszko:))) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
będzie dobrze Kochana tylko nie martw się teraz i myśl optymistycznie!!!!
A ja dziś dostałam wezwanie do szpitala żeby sprawdzić to coś co sobie rośnie na moim jajniku i uwaga na kiedy..... na 5lipca 2012:) dobre co??!! a jak mi robili usg to babka mówiła że za 3miesiace musze przyjsc to sprawdzić a tu si enagle zrobilo 11;/ ehhh i tak mialam isc do swojego ginka to sprawdzic ale jakie to jest głupie że rok trzeba czekać ehhhhhhhhhhhh
 
reklama
maja.. ale bezsens ;p a nie da sie gdzie indziej tego sprawdzic????
a ja dziewczyny mam chyba jakas depreche, nic mi sie nie chce, placze bez powodu mam zly nastruj wszystko mnie wkurza i w ogole zle mi i nie wiem dlaczego... aha no i dalej nie mam okresu ;/
 
Do góry