reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny, a podpowiedzcie mi na temat mojego lekarza.
W ostatnim cyklu poszłam do niego jak już miałam 54 dc. Przepisał mi lutkę 2 razy dziennie przez 5 dni. @ przyszła ponad dwa tygodnie po odstawieniu lutki, więc cykl miał aż 73 dni.
Teraz znowu dał mi lutkę, od 17-24 dc, ale tylko raz dziennie.
Czy to może pomóc? A może to za mała dawka, skoro poprzednio miałam większą, a tak długo czekałam na @? Czy skoro biorę od 17 dc to szybciej zadziała?
A może mam iść do innego gina?
ja bym wzięła póki co tak jak przepisał, może duphaston był by lepszy no ale zobaczysz co bedzie się działo po luteinie
 
reklama
witajcie Kochane laseczki:) ja po pracy ,kręgosłup mi wejdzie zaraz nie powiem gdzie ,ale jeszcze 2tyg i jedziemy do domq.pozwiem Wam ze wiem że to nie fasolinkowe objawy były zaglądłam do kalendarza i w zeszłym miechu tez mnie cycuchy tak bolaly , a teraz nic mi nie jest mam tylko podwyższoną tempkę ale nie wiem czy rano tez bo nie mierzylam juz w tym cyklu na początku i bardzo mnie boli prawy jajnik więc czuję że zrobił mi się cosik tam:( no nic za 2tyg bede u ginka to sprawdze ale mam nadzieje ze to nie bedzie jakies duze i ze szybko si epozbede
buziaki i miłego popołudnia lecę jeśc obaidek a dzis taki pyszny polski schabowy z ziemniaczkami i żurek:) ale mnie rozpieszcza ten mój :)))
Maja ja teraz też jestem czujna i doszukuje sie objawów ale jak pomyśle to mam je w każdym cyklu:crazy:, trzeba czekać do terminu@ a wtedy wszystko sie okaże
 
dokładnie tak Mysa widzimy to co chcemy widzieć ,i czujemy to co chcemy czuć :)ale wkońcu przyjdą i te prawdziwe objawy!!!:)
 
dziewczyny a mi po tescie ujemnym wszystkie objawy odeszly... ;p co prawda robilam go przed terminem @ bo termin @ mam na wtorek badz srode, owu byla w srode wiec chyba na srode bo to 2 tyg sie liczy łi? bete robie jutro ale sie nie stresuje bo wiem ze mi nic nie wyjdzie :) i teraz tylko kasy potrzebuje na badania i droznosc bo za 2 miesiace chce zrobic IUI...
 
witajcie kobietki moje kochane!!!
ja dziś rano też zrobiłam sikacza bo miałam nadzieję że będę miała taki cudny prezent od losu na imieninki ale nie stety oczywiście jedna kreseczka:( teraz pozostało czekać na @ ma sie pojawić w piatek więc weekendzik mnie bedzie zalewało a akurat mam wolne z moim prawie Mężusiem:p muszę pogadać z lekarzem teraz jak bede w Pl żeby porobić jakies jeszcze badania bo może cosik jest nie tak skoro tyle nam sie nie udaje ,ale zaczniemy od badania nasienia żeby mojego wykluczyc. jajniki nadal mnie bolą i to tak na zmianę już jak na owulację:p kiedy wkońcu my bedziemy tulic nasze maleństwa w ramionach??!! oby jak najszybciej bo oszaleję!!!
lecę robić porządki i naleśniki muszę posmażyć a tak mi sie nie chce no ale siostrzeniec mnie maltretuje już tyminaleśnikami od tygodnia więc wkońcu jako dobra ciociia musze mu je zrobić:p
 
Błonka Maja czyli nic pewnego z tymi sikaczami bo wszystko przed terminem. Ja po 16tej wybieram wynik progesteronu, szukałam w necie norm które wskazywały by na ewentualna ciążę i trudno to jednoznacznie określić. Jajniki bolą i kują ale w zeszłym cyklu też tak było:crazy:.
 
Myśa mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&aby był wysoki :) ale w terminie @ tez wyszła by tylko 1kreseczka wiec nie było sensu się dlużej oszukiwać i robić większej nadziei bo i tak baaardzo liczyłam na ten cykl a najbardziej się boję że mogę mieć endometriozę i ciężko będzie zajśc w ciążę :( i tak pomyslałam ze zapytam ginka co ona na to żeby zrobić laparoskopię i sprawdzić czy to endometrioza możze byc bo mam mnóstwo jej objawów i moja siorka ma stwierdzoną endometriozę ale naszczescie ma juz 2dzieciaków w sumie to kawalerów bo starszy ma 19lat:)
 
Myśa mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&aby był wysoki :) ale w terminie @ tez wyszła by tylko 1kreseczka wiec nie było sensu się dlużej oszukiwać i robić większej nadziei bo i tak baaardzo liczyłam na ten cykl a najbardziej się boję że mogę mieć endometriozę i ciężko będzie zajśc w ciążę :( i tak pomyslałam ze zapytam ginka co ona na to żeby zrobić laparoskopię i sprawdzić czy to endometrioza możze byc bo mam mnóstwo jej objawów i moja siorka ma stwierdzoną endometriozę ale naszczescie ma juz 2dzieciaków w sumie to kawalerów bo starszy ma 19lat:)
Maja moja koleżanka z ciężką endometriozą zaszła w ciążę w pierwszym cyklu
 
na poziom progesteronu nie patrzcie bo to nie ma znaczenia, progesteron tylko stwierdza czy byla owu czy nie, tak mi powiedzial ekspert na bocianie i moja pani gin... 3mam za betki kobietki :)
 
reklama
a ja zrobilam sobie wlasnie test chmurkowy z ciekawosci jak to dziala.. ale nie wyszlo mi ani w srodku ani na wierzchu tylko tak.. dziwnie po calosci... bujda z tym testem ;p
 
Do góry