reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Błonka ratuje się domowymi sposobami a jutro pójde do lekarza bo boje się żeby nie zaatakowało mi oskrzeli bo wtedy będzie gorzej.
Iza.malami ja też miałam do czynienia z takim lekarzem, podobno najlepszy w naszej okolicy w leczeniu nieplodności. Polecali go lekarze z klinik na śląsku i wogóle specjalista, certyfikatów ma na każdej ścianie po kilkadziesiąt. Jak trafiłam do niego w 2008 roku bo chciałam na wiosne zacząc planować dziecko a poszłam z nieregularnymi @ to dał mi w jednym cyklu clo ale małą dawkę i oczywiście nie zadziałało. Potem powiedział że tak nie da rady i zaczął walic mi hormony z grubej rury no i IUI. Wizyta u niego trwała 5 do 10min a ostatnie wskazówki dawał juz na korytarzu bo nie było czasu, następne pacjentki z grubymi portfelami czekają. Ja pracowałam i cała pensja moja szła na wizyty badania i leki. Ale co tam kasa, mówiłam że to nie ważne ,żeby tylko się udało. Tak mnie nakręcił, tak mi namącił że ja żyłam tylko staraniami i wizytami u niego. W pore się opamiętałam ale bardzo dużo pieniędzy u niego zostawiłam. Jak zaszłam w ciążę i poszłam do niego na wizyte to sprawiał wrażenie niezadowolonego bo ciąża wyszła dzięki Bogu a nie dzięki jego pożal się metodom . Spotykam nie raz kobiety które do niego chodziły i każda, każda jak o nim mówi to sie w nich gotuje bo wyssał ile mógł pieniędzy. Mi w wieku 24lat proponował invitro po 3 nieudanych IUI.
Trzymaj się kochana na baczności bo takich -lekarzy- jest więcej. Teraz chodze do ginki i za wizyte bierze 10zł jeśli chodzi o monitoring a jak mi każe zrobic badanie i przyjść do niej skonsultować to nie bierze pieniędzy. Uważam że nie jest gorsza od poprzedniego a ma więcej ludzkich zachowań niż poprzedni karierowicz chwalący się dyplomami
 
reklama
Myśa ;p juz spokojnie ;p wdech wydech.. doskonale Cie rozumiem, moja poprzednia ginka to samo ino kasa kasa kasa, badan zero, i dopiero w klinice sie dowiedzialam co mi dolega i co moze byc tez przyczyna niepowodzen, ale teraz mam fajna babeczke :) dlatego jak w tym miesiacu nie wyjdzie nie martwie sie bo wiem, ze ona mi pomoze, zajmie sie moimi hormonami, moim cukrem i tymi zmianami wszystkimi.. uda sie tylko cierpliwosci!! :)
 
No własnie Myśa masz w 100% racje ale ciężko znaleźc normalnego ginekologa , mój mąz sie u niego leczy wiec ja nie mam innego wyjscie, własciwie chodzi raz na 3 miechy zeby zrobić badania nasienia i hormony, no ale chodzi a ja po HSG juz mu chyba podziekuję, nie wiem sama jak bede potrzebowac wspomagaczy to bede musiała iść na wizyte i na monitoring bo na nfz nikt mi nie przepisze clo i nie zrobi mi monitoringu, no masakra jakas, zawsze cos :angry:
 
nawet nie wiesz Błonka jak żałuje że dalam się nabrać i żyłam nadzieją no ale było minęło. Dobrze że trafiłaś na jakiegoś porządnego lekarza, teraz bezpłodność u kobiet i mężczyzn to niezły zarobek dla ginekologów którzy zwą się specjalistami od niepłodności, oczywiście nie wszyscy tacy są.
iza.malami ja tego tez nie moge zrozumieć dlaczego na nfz nie zrobia Ci monitoringu ani nie dadzą leku który na Ciebie działa. To tylko w Polsce takie cyrki i absurd.Mimo wszystko będzie dobrze i nie jedna noc nie prześpimy bo bedziemy wstawać do naszych małych bąbelków :-)
 
błonka a mi jak się śnią pozytywne testy to własnie źle, jak zachodziłam w ciąże to przed robieniem testów śniły mi się cały czas negatywne a jak nie udawało się zaciążyć to sny przedstawiały testy pozytywne :) więc teraz wole mieć przykre sny bo może będa oznaczać coś fajnego. Zrobiłam sobie parówkę z rumianku i mam odlot. HEHE nafurałam się zielska:-D
 
Iza.malami a dlaczego nie chca ci clo na nfz przepisać??? Monitoring to jeszcze rozumiem, u nas w przychodni nie ma usg ( co jest absurdem ale cóż) ale leki to chyba by ci przepisali.
 
witajcie Kochane laseczki:) ja po pracy ,kręgosłup mi wejdzie zaraz nie powiem gdzie ,ale jeszcze 2tyg i jedziemy do domq.pozwiem Wam ze wiem że to nie fasolinkowe objawy były zaglądłam do kalendarza i w zeszłym miechu tez mnie cycuchy tak bolaly , a teraz nic mi nie jest mam tylko podwyższoną tempkę ale nie wiem czy rano tez bo nie mierzylam juz w tym cyklu na początku i bardzo mnie boli prawy jajnik więc czuję że zrobił mi się cosik tam:( no nic za 2tyg bede u ginka to sprawdze ale mam nadzieje ze to nie bedzie jakies duze i ze szybko si epozbede
buziaki i miłego popołudnia lecę jeśc obaidek a dzis taki pyszny polski schabowy z ziemniaczkami i żurek:) ale mnie rozpieszcza ten mój :)))
 
reklama
Dziewczyny, a podpowiedzcie mi na temat mojego lekarza.
W ostatnim cyklu poszłam do niego jak już miałam 54 dc. Przepisał mi lutkę 2 razy dziennie przez 5 dni. @ przyszła ponad dwa tygodnie po odstawieniu lutki, więc cykl miał aż 73 dni.
Teraz znowu dał mi lutkę, od 17-24 dc, ale tylko raz dziennie.
Czy to może pomóc? A może to za mała dawka, skoro poprzednio miałam większą, a tak długo czekałam na @? Czy skoro biorę od 17 dc to szybciej zadziała?
A może mam iść do innego gina?
 
Do góry