reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kasiure bardzo serdecznie witamy i zapraszamy:)
ostatnio nikt poza garsteczką dziewczyn nie pisze ,albo siedza i się ukrywaja albo może im sie udało i nawet nie wpadly nas o tym poinformować:p

dziekuje za przywitanie ;] no tak to juz jest ze sie ludzie z watkow wykruszaja .
my sie staramy juz 4 cykl w sumie dzis zorbilam test i I krecha wiec negatyw teraz musze czekac na @. Dlatego chce isc na CLO - BO w sumie mam PCO i chyba tak moze nam sie udac. Z pierwszym dzieckiem udalo nam ise w drugim cyklu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych teraz jak wpsomnialam 4 nici- wiem ze pewnie wy dluzej sie staracie ....
 
:-Ddziewczyny, pierwsze słysze o takim teście chmurkowym, ale poważnie, to działa???? Komuś się sprawdziło??? Musze spróbiwać, ale to z porannego moczu trzeba czy obojętnie jaka pora??
Kasiurek witaj w naszym gronie, a czym leczy Ciebie Twój ginek i jak długo już działacie ze staraniami??
Dziewczynki mam wyniki progesteronu, norma w fazie lutealnej to norma 1,50-20 a ja mam 24,52 czyli dość dobrze
 
Myśa no to chyba oki ten progesteronik co??
a ten tescik wlasnie nie wiemy czy dziala bo nie znalazla sie zadna zafasolkowana żeby sprawdzic czy faktycznie te hmurki sie unosza jak jest się w ciąży
 
czytałam teraz na necie że trzeba nasikać do słoiczka i schować do zamrażarki na 30 min. i osad który się odkłada ma być na górze, wtedy jest ciąża a jak na środku albo na dnie to ciąży brak, i wiecie co, sikne to rano zobaczymy co to za eksperyment. Dziewczyny gdzieś pisały że skutkowało.
 
progesteron bardzo ladny, a test niektorym dziewczyna zadzialał.. a jedna dziewczyna pisala ze jej zadzialal ale nie miala tego osadu calkiem na wierzchu tylko u gory.. miedzy srodkiem a wierzchem ;p ja zrobilam ten chmurkowy.. wyszedl mi dziwnie wiec skoczylam po bobtest ale 1 kreska :) czyli mamy wakacje :)
 
reklama
aha kasia, jesli chodzi o skok temp, to ja wiem ze jak temp skoczy znaczy ze pecherzyk pekl bo on uwalnia cialko zolte czyli progesteron co jest odpowiedzialny miedzy innymi za temperature ciala... wiec jezeli masz skoki temp to owu raczej tez, niech sie ktos jeszcze moze wypowie czy dobrze mowie?
 
Do góry