reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziękuję w imieniu mężulka :) Przesyłam dla każdej z was kawałek wirtualnego tortu |>>
Błonka, Błonka normalnie szalejesz :) 3mam kciuki za następny test i za inne testujące, oby się Wam pokazały te 2 upragnione kreseczki.
Gratulacje dzastina, Oliwierek śliczny. Dużo zdrówka życzę
 
wlasnie na weterankach mnie dziewczyna zgasila, pewnie to tylko pasek kontrolny.. czekam do wtorku, pewnie sie nie uda w tym cyklu, ja mam takie szczescie.. przypomnialam sobie ze miesiac temu tez mialam podobno cien moze ciut slabszy i nic z tego nie wyszlo..
 
dzięki dziewczyny za kciuki i ja z Wami też całym sercem jestem pełna optymizmu, fajnie że tyle nas ma testować, któraś musi mieć dwie kreski, nie ma to tamto:tak:. Ja w poniedziałek idę na badanie progesteronu i jak będzie niski to mam coś dostac a teraz nic nie biorę tylko czekam do 7 lipca. Miłego weekendu kochane
 
Witam Was kochane:)
Ja jak zwykle nie mam czasu na nic ;/ praca, praca i jeszcze raz praca:|
Wczoraj wzięłam ostatnią tabl.clo i teraz czekamy do 11 na usg:) Od dziś planuję zacząć staranka (no moze od jutra;-))
Dzastina wielkie gratulacje!!! Syncio jest piękny:) Dajesz nadzieję i wiarę :*
Błonka kochana bardzo mocno trzymam kciuki&&&&&&& oby ten cień to było to&&&&:*
Myśa a jak u Ciebie sytuacja???
Maja za Ciebie również &&&&&& Coś czuję że teraz będzie wysyp II kreseczek:) &&&&&&&&&&
Buziaki dla Was i miłej niedzieli:-)
 
Witam Was kochane:)
Ja jak zwykle nie mam czasu na nic ;/ praca, praca i jeszcze raz praca:|
Wczoraj wzięłam ostatnią tabl.clo i teraz czekamy do 11 na usg:) Od dziś planuję zacząć staranka (no moze od jutra;-))
Dzastina wielkie gratulacje!!! Syncio jest piękny:) Dajesz nadzieję i wiarę :*
Błonka kochana bardzo mocno trzymam kciuki&&&&&&& oby ten cień to było to&&&&:*
Myśa a jak u Ciebie sytuacja???
Maja za Ciebie również &&&&&& Coś czuję że teraz będzie wysyp II kreseczek:) &&&&&&&&&&
Buziaki dla Was i miłej niedzieli:-)
cześć kochana dawno nie zaglądałaś ale ja też tylko od czasu do czasu zerkam na forum bo ciągle coś jest do zrobienia, dobrze że masz tyle pracy, może mniej sie nakręcasz na starania. Ja mam dostać @ w czwartek, oby nie przyszła ale dopadla mnie krtań, kaszle okropnie i boje się cokolwiek wziąć, chyba nie obejdzie sie bez lekarza. Trzymam kciuki za Wasze staranka oby były owocne
 
suzi to masz taka odskocznie :) to ja trzymam kciuki za 11 ;p za pechole i za 2 pozniejsze krechy :)
Myśa a probowalas domowych sposobow? naturalnych? syrop z cebuli, oo szalwi sobie zaparz i plukaj gardlo! ppmaga!
a ja czekam na wtorek.. wmowilam sobie mdlosci i bol glowy i temperature ;p pewnie znow nic z tego nie wyjdzie a to wszystko moze wskazywac rownie dobrze nadchodzaca @
 
Hej dziewuszki:)
Dawno tu nie zaglądałam, ale staram sie byc na bieżąco. U mnie po staremu, jutro mam hsg, wiec licze na to ze cos zacznie sie ruszac, hmmm, mam taka nadzieje... nie wiem czy starac sie juz w tym cyklu czy isc pod koniec tego cyklu po clo do gina... hmm nie wiem , zreszta jak sobie pomyślę ze mam wydac 150zł za wizyte zeby dostac tabletki za 3,50 to szlak mnie trafia...i jeszcze później monitoring 250...masakra jakas. Nie wiem skąd mam brac tą kase... w ogóle mam wrażenie ze ten gin do którego chodze to taki naciągacz, chciał mi robic IUI bez wczesniejszego zrobienia hsg i z tego co wiem to mogłabym robić IUI do usr.......ej smierci , bo jakby jajowody były zapchane to mozna sobie pomażyc o ciąży a on by kase zbijał za każdym razem nie?? jak nie urok to .... szkoda gadac zobacze jak bedzie po zabiegu.....
Jakby któras z was chciała sie pozbyc clo to ja chetnie odkupię, dam wam znac jak po HSG , kurcze boje sie strasznie...
 
reklama
Do góry