reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Dziewczyny szalejecie zzakupami. ja wczoraj bylam w Tommy Hilfiger bo w koncu dostalismy ten kupon no ale nie maialm czasu zeby kupowac bo to sie szykuja takie spore zakupy wiec musze miec na to duuuzo czasu. zwlaszcza dla Malego chcailam duzo kupic i na pozniejsze lata. troche juz mam pozbieranych ciuszkow ale wciaz malo. no i sama musze sie zaopatrzyc w ciuchy letnie tylko nie maja na mnie rozmiaru:szok:cos mi sie chyba schudlo za bardzo:eek::eek::eek:
 
reklama
no rewia mody na całego:-)
ja póki co się wstrzymuję z kupowaniem juniorowi bo ciuszki wiosenne ma a na letnie poczekam
Ewa-Krystyna skoro raz w roku przylecicie do Polski to może po prostu kup zwykły gąbczasty i nie ma problemu z przechowywaniem a chyba taki właśnie najtańszy?
a my dostaliśmy na wózio od dziadków więc niebawem słowo stanie się parasolką;-)
 
Andula ty lasko nieziemska!!! Ja w takich szortach ostatni raz chyba w liceum latałam:-p:-p:-p musisz nam sie koniecznie zaprezentować:tak: a koszula z krawatem:szok::szok::szok:Misiek furrorę zapewne zrobi!!! Dziewczyny strzeżcie sie:laugh2::laugh2:
Surv sukieneczki przepiękne, a kapelutki slodkie:tak: Bardzo mi się podobają:tak:
a ja wedle obietnicy ostnie zakupy wklejam:-p acha wiecie jak mnie M mobilizuje do zwalczenia chorbska?? dzisiaj po spacerku oznajmił mi, że następny w naszej dzielnicy dzieciowy sklep otworzono:szok: Powiem Wam, ze ten mój M to mnie zna:laugh2::laugh2::laugh2: Ja już prawie zdrowa:rofl2:
img3021.jpg


img3022.jpg



img3027i.jpg
 
Andula ty lasko nieziemska!!! Ja w takich szortach ostatni raz chyba w liceum latałam:-p:-p:-p musisz nam sie koniecznie zaprezentować:tak:
Zrobie fotki przy najblizszym cieplym dniu i zobaczycie ze kobita nie majaca figury modelki z kilkoma kg nadto moze tez takie ubrac :tak:One wcale nie sa takie krotkie do polowy uda wiec strategiczne miejsca zaslaniaja;-):tak:
Tosika zakupy boskie a czapunia w komplecie z body rewelacja ale Tosia bedzie wystrojona.ale co sie dziwic mamuia zawsze elegancka od najmlodszych miesiecy zaszczepia w corci poczucie elegancji i smaku:-);-)

Ewa-Krystyna tak jak pisala Tosika my za gryczano-koksowy placilismy w Pl okolo 95 zl:tak:
 
my mamy dwa :happy:
Jeden do szczebelkowego łozka - nie mam pojecia jaki bo dostalismy.
A drugi kupilismy do turytsycznego zeby dziecku miekko bylo gryczano-kokosowy w promocji po 29,90zł :-)
 
Survi sukieneczki i kapelutki super.Teraz tylko ta piekna modelke musisz nam w nowych ciuszkach pokazac:tak:
Tosika jakie ladne rzeczy bedzie miala Toska, tez mala modelke pokaz w tych ubramkach:tak:
Ja tez chce dla malej kapelutek ale nie wiem jaki:eek:Musze poszukac troche,
 
Andula super zakupy:tak:no i twoje spodenki super, niestety nie dla mojej figury:wściekła/y:ale dieta cały czas w planach:-D
Super spodenki:szok: Zazdroszczę, u mnie też dieta w planach;-)

Dzięki, Beaa. Kiecki pewnie z zeszłorocznej kolekcji, skoro używane, ale na szczęście Młodej nie robi jeszcze różnicy, czy coś jest super top trendy.
A i jeszcze doczytałam w niusach, ze za tydzień otwierają u nas sklep Mothercare! Już się tym ekscytuję, choć wiem, że pewnie mnie nawet na skarpetki dla małej stać nei będzie, ale sobie przynajmniej poogloądamy:-)
Ja też Zosi kupowałam używane markowe! Tanie i w super stanie:-) Niestety, przemiły pan, który opuszczał ceny i wyszukiwał mi fajne ciuszki został zatrzymany za handel narkotykami:szok: i sklep od miesiąca zamknięty:eek:
Surv - gdzie dokładnie będzie ten sklep? Jeśli go odwiedzisz, napisz, proszę, jakie ceny,ok? Może też się wybiorę:tak:
 
reklama
Kaja, to Ty może ciuszki małej przeszukaj, czy pan tam prezenciku nie zostawił..byłoby na nowe markowe:-)
Mothercare ma być w nowo odremontowanej Renomie - ma być podobno całe piętro dla dzieciaczków, a otwierają już za tydzień, więc już z Florką silnik grzejemy, żeby ruszyć na nowe sklepy:-D
 
Do góry