reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
Ja na pewno ma do sprzedazy dziewczece ciuszki od 0 do2latek.
Jak kogos interesuje cos konkretnego to piszcie a ja porobie zdjecia tych ciuszków to bede przesyłac na meila bo tu kiepsko ze zdjeciami.Ale to jest jeszcze czas a jak co to w przyszłym m-cu na allegro wystawie to podam link.
 
Ja jak ostatnio wpadlam na dzial niemowlecy to dostalam zawrotu glowy.Wszystko takie sliczniutkie,stwierdzilam ,ze jeszcze nie bede szalec z dzidziusiowymi zakupami,ale chociaz jedna rzecz musze kupic :zawstydzona/y: Stalam i sie z 20 min zastanawialam jaki kolor spiochow,a z tym zdecydowaniem to u mnie ciezko ,zwlaszcza w ciazy.Chcialam kupic takie ocieplane spiochy,bo chyba maluszkowi w takich zwyklych bedzie zimno na dworze.Juz mialam 2 pary w rece.W koncu kupilam body 6 szt,po czym przyszlam do domu i stwierdzilam,ze i tak za duze,niby rozm 0-3 mc ale jakies takie dwielkie sie wydaja.I tak sie przydadza :tak:
A dzisiaj moja mama mnie poinformowala,ze juz pokupila dla wnuka spiochy,koszulki i kaftaniki.:-)
A wiec dzidziusiowe zakupy oficjalnie rozpoczete:-D
 
ja jeszcze nie wiem czy będzie dziwczynka czy chłopczyk, ale zakupy też zaczte:-D Mimo że to mój pierwszy dzidziuś to mam całą szafę ubranek po koleżankach także w sumie nie wiem co jeszcze dokupić bo już wszystko praktycznie dostałam;-) Ale mimo to kupiłam kilka nowych body i dres, bo jak się oprzeć jak takie śliczności wiszą na wieszakach:-D

Teraz zastanawiam się na wyborem wózka i koloru do pojoku - może coś podpowiecie:-) jakie wy wybrałyście?
 
Gdybym mogła urządzić osobny pokój dla dziecka, to decydowałabym się na żywe wiosenne kolory: żółcie, zielenie może z pomarańczowymi akcentami :) Zielenie u nas i tak bedą, bo mamy zieloną sypialnię, niestety z dekoracji czysto dziecięcych (typu tapety w kaczuszki, czy fresk ze słoneczkiem na suficie) raczej zrezygnujemy, bo obawiam się, że góra po miesiącu zacznie nas szlag trafiać, jak bedziemy sypiać w typowo niemowlęcym otoczeniu:)
Jeśli jednak przeprowadzka dojdzie do skutku, to tak chciałabym urządzić pokój Młodej:)
 
Czesc dziewczyny. Zaczynam kompletować garderobę dla chłopca, myślę że może być duży tak więc gdzies od 62. Rodzi sie latem ( lipiec oczywiście) tak więc na początek lekkie ciuszki. Jak macie coś na zbyciu dajcie znac. Moj mail: zaba9@poczta.onet.eu
 
ja czekam na czwartkowe usg, wtedy bede myslec co kupic ;-)

wozek mam, musze dokupic tylko gondole, wymarzyla mi sie czerwona :sorry2:
pokoik moich dzieci jest niebieski z granatowo-zoltymi akcentami
ale poki co jest typowo chlopaczarski ;-)
czekam na lozko zeby zlikwidowac w dziecio-pokoju kanape :-D
jeszcze jakas posciel i gra muzyka :happy2:
 
reklama
Ja tez czekam na USG. Mam nadzieje ze sie dowiemy czy chlopak czy dziewczynaka.
Potem zaczne zakupy.Wlasciwie to bede miala ciuszki i dla chlopca i dla dziewczynki.
Wozek mam upatrzony Basco Coneco. Lozeczko tez jest. Wiec tylko czekac na dzidzie.:-):-):-)
 
Do góry