reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

dzieki dziewuszki za porady co do łóżeczka
rzeczywiście materac w klasycznym pewnie lepszy i twardszy
Kupimy wiec obydwa
Sama zauwazyłam u moich znajomych wczesniejszych mamusiek, że klasyczne drewniane odstawiły na bok po zakupie tych turystycznych. Ponoc one sa bezpieczniejsze, nie mają szczebelków :))))
A jakie propozycje co do wózków? Macie jakieś marki godne polecenia?
Udanych zakupów
 
reklama
całkiem fajny wózeczek. Dzieki iwus za informację.
Najwazniejsze zeby był lekki, dobrze się prowadził i miał wytrzymałe koła:)))
 
no ja też takiego szukam - chyba zresztą jak każda z nas.Żeby był lekki , obrotny i żeby dobrze maluchowi się jeździło.
Dzisiaj nie mogłam się powstrzymać i kupiłam na allegro rożek Rożek -rożki -beciki- AUKCJA PROMOCYJNA!!!!!! (319964285) - Aukcje internetowe Allegro a w związku z tym że niedrogi to sobie zaszalałam :-)
A jak dziewczyny urządzacie pokój dla maleństwa?? :-) Jakieś drastyczne zamiany czy jak??
 
mam moze głupie pytanie :-)? Po co dziecku rożek???? sorry ale się nie znam a różki wyglądają na bardzo ciepłe. nie będzie w nim gorąco?
 
Ja pokoju jakoś specjalnie nie urządzam, mamy w mieszkaniu dwa pokoje, jeden gościnny i drugi to nasza sypialnia. I w tej sypialni wstawimy łóżeczko dla malucha i tyle. Mąż ma zamiar jeszcze pomalować pokoik i to wystarczy. Mam nadzieję, że za jakieś 2-3 lata zmienimy mieszkanko na większe i wtedy maluch będzie miał swój pokoik.
Ja też zakupiłam na allegro jakieś ciuszki ostatnio i siostra mi coś kupuje co jakis czas w sprawdzonym sklepie z używanymi ciuszkami. No i mama już zakupiła wyprawkę do szpitala :-):-)
 
Co do pokoju, to myslę, że na poczatku nie ma co szaleć ;-) U nas Miki przez piersze pół roczku miał łóżeczko koło naszego w sypialni. Dopiero potem przenieslismy go do swojego pokoiku.
A rożek? Dla mnie był bardzo przydatny - ten usztywniany, bo czułam się bardziej komfortowo trzymając w nim maluszka. Często Miki w nim spał - dzieci lubią byc tak opatulone - na początku jest to dla nich takie "naturalne", bo w brzuszku miały niewiele miejsca na rozprostowanie kości:-)
 
My juz mamy takie cudo tylko troche inny kolor :
QUINNY SPEEDI SX+GONDOL+ŚPIWÓR+FOTEL+TORBA (318918102) - Aukcje internetowe Allegro

Ale niestety wiecej nic nie mamy :baffled: Juz sie troszke rozgladalam za roznymi cudami,ale stwierdzilam,ze to jeszcze za wczesnie.Bede w Polsce na swieta to zaczne zakupowe szalenstwo :tak:
Pare stron wczesniej ,na tym watku ktoras lipcoweczka podala namiar na inny watek na tym forum - w tytule pytanie o Buzza,ale ogolnie mozna tam znalezc durzo konkretnych rad co do wyboru wozka i innych akcesoriow.Warto tam zajrzec.
 
Widzę ze tu panuje zakupowe szaleństwo:-) ja jeszcze nic nie kupuję, czekam jak będę znała płeć dzieciątka to wtedy się zacznie....już się nie mogę doczekać :-)
co do łóżeczka to zdecydowaliśmy się na pewno na turystyczne, można z nim wszędzie jechać a i w domu można przestawić w miarę potrzeby! my też na razie wstawimy łóżeczko do siebie do sypialni, teraz maleństwo i tak nie będzie spało same w swoim pokoju, więc jak podrośnie to mu pokój wyremontujemy i urządzimy, ale to pewnie na spokojnie w przyszłym roku:-)
 
reklama
a ja wczoraj podjechalam do sklepu chicco.
oczopląs:)))
wszystko piękne i drogie.
Zastanawiam się co tak na prawdę jest potrzebne - oprócz łóżeczka i wózka oczywiście - bo zagracać mieszkanie to też nie sztuka.
Zazdroszczę tym mamom, które mają już doświadczenie i nie rzucają się na każdą napotkaną śliczną rzecz dla maluszka.
Mam np dylemet czy kupić wanienkę na stojaku i osobno przewijak, czy (właśnie widziałam w chicco) przewijak z półeczkami i z wanienką. Cudeńko tylko wanienka malutka:))))
I już nie wiem - czyli jak zwykle rozbawiłam bynajmniej męża:))

Oby tylko nie zwariować.
Powodznia w kupowaniu i urządzaniu
 
Do góry