reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

czesc dziewczyny, mam do sprzedania mnustwo ubranek od 0-3 miesiaca i od 3-6 miesiaca,wszystkow bardzo dobrym stanie i markowe firmy przewaznie next, mather care ,itp, 2 odciagacze, hustawke (bouncer), i rozne tam dla dziewczynki oczywiscie naprawde warto,warunek jest taki ze mieszkam w londynie wiec dziewczyny ktore oczekujecie na dziewczynke zapraszam , mozecie nawet zadzwonic, 07737700014.pozdrawiam:tak: :tak:
 
reklama
A ja na dzień dziecka hustawkę kupuję ! Nie taką wypasioną co sama huśta i ma pięć milionów zbędnych moim zdaniem gadżetów , ale barzdo fajną , bo przede wszystkim stabilną i lekką i wszędzie mogącą się zabrać i tanią i w ogóle ... oooo mniej więcej takąHUŚTAWKA BUJAK Z BARIERKĄ PÓŁKĄ PRODUCENT Wwa (192034875) - Aukcje internetowe Allegro

Nawet już ją testowałam , bo jeden z małych kolegów mojego dzidziola taką posiada. :tak: Jest naprawde spoko !
 
o wlasnie, natepny prezent mam dla malej na Chrzciny, jak ktos zapyta: Mam juz krzeselko do karmienia, hustawke, basen na lato :-) :-) Alez ja jestem materialistka:-D
 
reklama
Do góry