reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
A ja poskaładałam tone ubrań:sick::baffled::-p
to nie takie nic, bo wszystkie nasz szmaty lezały w pokoju na stercie pomiete do wyprasowania i segregacji. No ale dałam radę to wsio zrobić dziś:-)
 
ja pobilam rekord tachania paczek na poczte
wygladalam tak: plecak na plecach wypachany, torba przez jedno ramie, druga przez drugie, reklamowka w rece, w drugiej nosidlo a w nosidle filip i jedna paczka
jestem przemasterem :)
 
reklama
A ja oprócz obiadu dziś nie robiłam nic :cool2: Mikołaj marudny i mieliśmy dzień spędzony na błogim lenistwie :tak:

Tak w ogóle to chyba przestanę gotować - jestem sama , wieć po co mam się przemęczać- może szybciej schudnę :dry::cool2:;-)
 
Do góry