reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

Żadnych kosmetyków, jedyne co to szampon na ciemieniuche jesli sie pojawi

Też jestem zdania że im mniej kosmetyków tym lepiej. Ja bambino krem i tak będę miała bo w zimę młodemu smaruje ( jak się da :wściekła/y: ) buźkę na duże mrozy. A oliwka właśnie pod kątem ciemieniuchy i masażyku po kąpieli :happy2:

Asia - a jaki wózek macie?
 
reklama
z ta oliwka to ciężka praca dla mamy;) na szczęście tutaj po użyciu szamponem z reguły po pierwszym razie ciemieniucha znika:)

a wózek mamy quinny buzz w kolorze zwanym sulphur;)
 
Moi rodzice dziś mi przywieźli ciuszki od cioci i tak jak myślałam:sorry2:
Nieco starodawne i lekko znoszone, jest bardzo dużo na starszego dzieciaka
i masa starpetek/bucików, ochraniacz na łóżeczko (ale ja w kąplecie będe kupować) maty czy rożki ale rzepy mają popsute, kombinezon do wózka ale też chciałam kupić nowy.
Jak wyschnie trzeba to dokładnie sprawdzić (czuć było strychem) i posegregowac co się nadaje a co nie.
 
Mi chyba po przebraniu zostanie kilka sztuk :-p ale ciocia mówiła że zostawić co tam chce reszta do śmieci. Najwyżej dam biednym.
 
A ja wlasnie patrzylam co mam juz dla malutkiej i ledwo zmiescilo sie to wszystko w duzej szufladzie. Matko tyle tego :szok: a jeszcze tyle brakuje...
 
Ja to sie zawsze smieje ze Alan ma wiecej ciuchów odemnie ja mam 2 półki plus wieszaki a on ma 3 półki, 4 duże szuflady i wieszaki :) masakra.
Teraz musze kupić komode z przynajmniej 4 szufladami i 2 szafkami bo jak dostane te 3 kartony ciuchów plus jeszcze po Alankowe uniceksowe ubranka to ja nie wiem gdzie to wsadzę.:no:
 
To fakt, moja też ma 3x więcej ciuchów od moich i mężowych razem wziętych:-D I niestety też czeka nas zakup jakiejś komody albo szafy z półkami co by to wszystko pomieścić :sorry2:
 
reklama
Dziewczyny wybrałyście już wózki??

Mnie się podobają x-landery ale są mega drogie, zwłaszcza ten najnowszy model, więc i o używkę będzie trudno. Nie mam doświadczenia w tym temacie, proszę o podpowiedzi o sprawdzonych firmach, modelach... Chciałabym wózek wielofunkcyjny i ze skrętnymi kołami z przodu, pompowanymi.

Kuzynka wybrała firmę Tako, są tańsi o co najmniej połowę, wózki ładne ale podobno koszyk do bani i jakość taka sobie. W X-landerze nie wiem jaki jest wymiar gondoli, ale piszą że raczej mała. Ale to chyba jedyny zarzut, choć gdzieś też było że ciężki. Nosić go nie muszę więc mnie to "nie odpycha".

Nie chcę nowego wózka dla każdego następnego dziecka (mam nadzieję na jeszcze dwójkę :-D), to trochę bez sensu, więc w co zainwestować, co kupić?

Patrzyłam też opinie o Baby merc, z tego co piszą jest do wywalenia prawie od razu.

I teraz nie wiem co wybrać :-( Niby tata z teściem się mają zająć zakupem, ale wybrać muszę ja. Konkretnie, bo mi bubla sprowadzą i tyle będzie ;)

Pomóóóżcieee!
 
Do góry