reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

Byliśmy w sklepach oglądać wózki i jestem zachwycona tym w stylu retro.
Łatwo się prowadzi, gondola ogromna a i szybko się składa
Widziałam też ta firmę co mi się podobała wcześniej i chyba faktycznie
za bardzo taki napakowany choć kolorki ładne;-)

Mamy ten plus że bagażnik ogromny więc tym się martwić całe szczęście nie muszę.
 
reklama
Dziewczyny, macie zamiar chustować wasze maluszki? Ja przyznam szczerze że bardzo bym chciała :)

Zamierzam i to od pierwszych dni może nawet chustę wezmę do szpitala :-) Starszego chustowałam dopiero od 6 m-ca i nie wyobrażam sobie że mogłoby być inaczej. Tym bardziej że w zimę spacery z zachustowanym przytulonym dzieciaczkiem są superaśnie , a nie męczenie się z wózkiem przez zaspy bo jak wiadomo różnie bywa ze służbami odśnieżającymi. Nie mówiąc o komforcie robienia zakupów :happy2: czy ogarnięcia dwójki dzieci :-)

Co dowóżków to dzisiaj zwrócił moją uwagę na mieście taki : http://tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=350 Cena nie mała ale naprawdę fajny , ma dużo akcesoriów i dziewczyna prowadziła go bez wysiłku krążąc po skrętnych uliczkach.


Ponadto dokonałam dzisiaj pierwszego zakupu wierząc w te 85-90% że będzie dziewczynka :happy2: Oczywiście zakup na ciuszkach po całe 8zł:-)Zobacz załącznik 488871
 
Ostatnia edycja:
liwus bardzo fajny wozek, ja mam podobny ale firmy Maked, odkupilam od siostry meza. Bardzo funkcjonalny, latwo sie sklada a skretne kolka sa super, tylko musze wymienic w nich detki bo sa juz chyba stare...powietrze mi schodzi ciagle....
Ja jeszcze nic nie kupowalam dla mojego drugiego dzidziusia, za tydzien dowiem sie plci ( mam nadzieje) to wtedy bede myslec o zakupach, za miesiac bede w Polsce a tam jest duzo slicznych rzeczy i tanszych niz w Irlandii, wiec sie zaopatrze w co trzeba ;)
 
liwus pajacyk cudny a co do wózka to ja nie chcę skrętnycj i małych kół przednich, preferuje pompowane:-)

Bulkaasia ale ten wózek i wiele innych mają pompowane koła przednie i tylnie i dodatkowo przednie skrętne. Ale wiadomo że nie każdemu podobają się skrętne. Ja mam spore koła pompowane w swoim starym wózku coneco sprzed 4 laty. Także dziury na chodnikach nam nie straszne a po leśnych drogach też się fajnie jeździ.
 
Roan marita ładny , moi sąsiedzi mieli - zadowoleni. Teraz się prowadzają w spacerówce :happy2:
A ten baby merc to jest faktycznie niski aczkolwiek duży. W Olsztynie to bardzo dużo Mam nimi jeździ oraz też Tako. Chyba w grę tu wchodzi cena i dlatego.

Ja tak naprawdę nic wielkiego nie będę musiała kupować. Chciałam fotelik samochodowy z adapterami do wózka ale okazało się że do mojego wózka nie będzie pasował. Także fotelika nie kupuje - pozostanę przy starym albo od koleżanki pożyczę. Pozostaje mi kupienie laktatora , z jedną butelkę oraz smoczek a także przewijaka usztywnianego na łóżko oraz kosmetyków. Bo ubranka teoretycznie mam a jak będę kupowała to tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności :happy2: Ewentualnie może jeszcze jakiś komplet pościeli by się przydał...
 
reklama
Ja też wszystko mam dla dzidziusia ... i tez bede kupowała dla wlasnej przyjemnosci.
Tzn musze kupić na pewno kosmetyki i nowy komplet pościeli, no i tym razem kupie huśtawkę elektryczną toż to wygoda dla mnie teraz bedzie, znalazłam w fajnej cenie na allegro 200zł nowa. A no i moze koleżanka da mi ciuszki jeszcze po córeczce...bo ja wszystko chłopięce mam.
 
Do góry