reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

Ja łóżeczko i fotelik do auta też już mam od koleżanki. Jeszcze tylko wózek muszę zobaczyć, bo też ma, ale po dziewczynce,więc zobaczymy. Byle nie różowy i w kwiatki, to reszta dla mojego boy'a ujdzie :-D
Pościel itp.do łóżeczka muszę kupić - wiadomo. Trochę ciuszków już mam, ale i tak jeszcze będę kupować. Na pewno kombinezon. Art.pielęgnac. itp.też oczywiście. :tak:
 
reklama
Takie pajacyki dostałam w gratisie do spodni ciążowych :D
p7240774.jpg

Tylko teraz do płci nie pasują :roll:

To też dostałam
p8100817.jpg


A to pierwsze zakupione rzeczy (rozmiary różne)
p8100818.jpg


Gratis
p8100819.jpg

p8100820.jpg


Bluza miętowa
p8100821.jpg


p8100822.jpg


p8100824.jpg


p8100825.jpg


p8100826.jpg


p8100829.jpg


p8100830.jpg


p8100831.jpg


Rozmiar 56, trochę dziewczęcy ale był w okazyjniej cenie. Na żywo ciemniejszy żółty :D
p8100834.jpg
 
fiolka śliczne ciuszki, wyprawka powoli sie pomniejsza ...ja dzisiaj byłam w pepco i juz miałam zamiar kupić fajny różowy polarek za 29.99 ale sie powstrzymałam w nastepnym miesiącu zaczne powoli kupowć
 
Wczorajsze zakupy bardzo udane, jest wózek, koszyk do spania ze Stelazem, wszystkie ciuszki czyli pjacyki body, karteczki czapeczki, sukienki, nosidelko.
teraz jeszcze został nam do zakupu fotelik i zapis pieluchy, bo do pielęgnacji będę używała tak jak przy Mayi przygotowanej wody i wacikow.
Wiec my już właściwie gotowi
 
asiu- najwieksze zakupy juz za Toba :)
My w zasadzie tez mamy juz chyba prawie wszystko, procz pieluch i rzeczy do pielegnacji. Dzis przyszedl kombinezon zimowy, ciuszkow troche ja kupilam, troche dostalam, lozeczko dostaniemy od szwagierki po jej maluchu, wozek mamy umowiony i czeka tylko do grudnia zeby odkupic.
 
My też praktycznie wszystko mamy ... musze kupić tylko pare ciuszków dziewczęcych bo mam same chłopięce po synku. Na szczęscie duzo mam uniwersalnych. Wózek, łózeczko mamy, dokupić musze nową różową pościel ale to w przyszłym miesiącu, kosmetyki do pielęgnacji i uzupełnic apteczkę dla noworodka, w planach jeszcze mata edukacyjna i huśtawka elektryczna.
 
Ja też większość rzeczy mam tj.wózek ,łóżko,wanienka,leżaczek,karuzela na pilota trochę też pożyczę np.fotelik samochodowy, przewijak , laktator. Ubranka mam po Młodym bo kupowałam raczej uniwersalne , kupię kilka typowo dziewczęcych oraz pościel , 2 butelki i smoczki z dwa a także kosmetyki - myślę że będzie to oliwka bambino i krem do buźki też bambino ( uważam że są super ) na odparzenia jeszcze nie robiłam rozeznania i chusteczki nawilżane oraz pieluchy.
 
reklama
Do góry