reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia

reklama
Moim zdaniem wózek fajny i duży przede wszystkim ... na bardzo długo Ci wystarczy ... no i super zima sie sprawuje bo jest dzidziol cały zakamuflowany ... moja sąsiadka taki miała i była bardzo zadowolona...ja osobiscie wole mniejsze wózki bo te są bardzo duże.
 
Fiolka- bardzo fajny, my bedziemy miec bardzo podobny, sasiad chce sprzedac po synku za 100 zl - w szoku jestem, okazja sie nam trafila :)
 
Fiolka super wózeczek i tak jak dziewczyny piszą na zimę Dzidzia cała ukryta przed mrozami:happy2: Chociaż ja bym wybrała taki http://sklep.babymerc.pl/wozki/101-2w1-wozek-baby-merc-q7-deluxe.html tylko i wyłącznie ze względu na obrotowe koła. Ja sobie życia bez nich nie wyobrażam w szczególności jak dziecko ma już rok czy więcej i na zakrętach musisz unosić wózek a przy koła obrotowych/skrętnych tylko kierujesz rączką. Jak nie chcesz mieć skrętnych kół to blokujesz. Ale oczywiście takiego typu koła mają swoich zwolenników jak i przeciwników także najlepiej pójść do sklepu i sprawdzić ...
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Lilith ten trzeci jest czterokołowy, WÓZEK WIELOFUNKCYJNY EMJOT black&white NOWY GW (2513491842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , w drugim bardzo podoba mi się budka w spacerówce, a pierwszy już jakiś czas temu wpadł mo w oko :) gdybym rodziła wiosną lub latem kupiłabym pewni chicco trio enjoy fun CHICCO TRIO ENJOY DOSTĘPNY OD RĘKI + GRATISY!!! (2505834876) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. żeby potem nie dokupować spacerówki parasolki ale te kółeczka na zimę nie bardzo mi sie podobają
 
reklama
Kajcia świetna ta kołyska :D

Liwus ja planuję potem (po około 7 miesiącach albo wcześniej) zmienić na spacerówkę typu X-Lander ;-)
słyszałam że są super
pewnie jeszcze popróbuję w sklepie jak to z tymi kołami bo ja zielona ;)
 
Do góry