reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
właśnie przyszly mi dresy któree zamowiłam dla dzieciaków na allegro
Michałkowi taki a Majutce taki, super są polecam Wam :tak:

dscn0624e.jpg

dscn0625v.jpg

dscn0628a.jpg
 
A my dziś kupiliśmy Bartki. W sumie poszliśmy do sklepu nastawieni na kupno Guciów większych o rozmiar, ale babka przekonała mnie do tych Bartków. Myślę, że na całe lato starczą, bo luzu mają sporo.
Mam taki fason jak na zdjęciu, tylko kolor jest zielony oliwkowy, rozmiar 19. Trochę nas to szarpnęło po kieszeni :confused2:

Ps. Cosmo, na tym pierwszym zdjęciu Maja nie wygląda na starszą od Michałka :szok: Śliczne dresiki.
 

Załączniki

  • 31031-39N.jpg
    31031-39N.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
kupiłam buty picco jak wspomniałam, dobrze się niby zginały , ładnie ,pięknie. Raz patrzę a Miku ma bąbelka na nóżce. Dzień wcześniej P. założył buty lewą na prawą, ale prawie wcale nie chodził wtedy ( bo zauważyłam). No, ale myślałam, ze winnien jak zawsze chłop :wściekła/y:. Dalej mu te buty zakładałam, ale patrze a on ma wiecej odcisków i jeszcze na spodzie na dużym palcu mu sie zrobił od przeszycia podeszwy.
Nie wiem czy ma te buty wywalić do kosza, czy da się je zmiękczyć jakoś - chodzi o skórkę na zewnątrz. Nie chce eksperymentować na dziecku. U nas nie ma Bartka ani innych dobrych sklepów, bo bym poszła i kupiła, nie żałowała na butach.
przez dlugi czas było ok, ale mniej łaził, troszkę podreptał i tyle. Teraz jeszcze nie śmiga jak wasze szkraby a juz ma bąble.

to są tego typu buty tylko w męskiej kolorystyce, a raczej unisex
668010935

no i te krawedzie go obtarły.
 
reklama
a co do drogich butów ... Ja kupiłam Borysowi sandały za 30 zł i super się noszą :sorry2:

o właśnie takie
 

Załączniki

  • IMG_2752.jpg
    IMG_2752.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 27
Do góry