reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

te pierwsze to buty daniela są?
Daniela miałam kupować, chociaż mi się źle kojarzą, ale kupiłam podobne do tych drugich ( tylko męskie, czyli bez kwiatuszków ) i Miku bardzo je lubi.
Zginają się jak trzeba :tak:Pomimo, że są zabudowane , noga ma przewiew.
te " moje" są z firmy Picco, kosztowały niewiele. Jak sprawdzałam rozmiar 19 ( był wystawiony) to źle sie zginały , a 21 już ładnie.

cos takiego, ale tu nie ma tego modelu co ja kupiałam.
 
reklama
Te pierwsze to link dalam na samej gorze,nie daniele....
Teraz wertuje watek i szukam co wczesniej kto polecal,bo ceny rozne rozniste hmm
tu sa BATA buty.Kurcze bp bylam dzis w Deichmanie czy jak to sie posze i nic ciekawego nie bylo.
Te Picco to widze ze tez na allegro sa.
 
Iwonka ja bym kupiła z zabudowanym przodem, mój Michas ma sandałki podobne do tych Picco (zabudowany przód) i fajnie mu się w nich drepta
 
Iwonka - my mamy butki bez palców i dobrze się małej chodzi nic w paluszki nie ciśnie. Ale to są butki ortopedyczne. Normalne to kupiłabym jej z zabudowanymi paluszkami:tak:
 
iwonka, ja kupowalam tombuty dla Filipka, mam cala rozmiarowke, od 17 do 23 :sorry: filmowalam sie, bo moj Fiolek ma nozki prostowane na beczce ;-)
ale jak poszlam z nim do ortopedy, powiedzial, ze nie mam mu zakladac zadnych specjalistycznych butow, najlepiej zeby dziecko chodzilo w ogole boso, lub skarpetkach, jak najrzadziej w butach, a jak juz, to z miekka podeszwa. w sumie to samo mi powiedzial drugi ortopeda tez. ze jak sie za szybko kupi wyprofilowane specjalistyczne buty, to noga nie ma szans sie sama wyregulowac.
takze Masiowi juz ich nie zakladam, czasem, jak nie mam nic innego pod reka.
 
Wreszcie mi pileczki doszly (300szt) i jest to kropla w morzu:szok:ten namiot jest fajny i duzy.Ida nastepne juz donas tez 300szt,ale zeby bylo tak akurat to ze 2000minimum musimy nazbierac:sorry: do opcji namiotu rozlozonego na calosc ,bo teraz zanioslam go do pokoju dziewczynek to musialam go zmniejszyc a da sie bez problemu i odrazu efekt pilek zrobil sie lepszy:tak: a Vanesska nie wychodzi z namiotu od 3 godzin:-D Klaudia zreszta to samo:-) i musislam na chcwile schowac namiot bo by wogole nie poszla spac na drzemke:-pZakup udany.:tak:

Co do bucikow to kupie jej w takim razie najzwyklejsze,tzn napewno ze sztywnym zapietkiem i miekka podeszwa:tak: nie ma co wydawac tyle kasy na Bartki czy Elfanty (zreszta nie widzialam nic ladego w ich kolekcji dostepnej w Deichmanie) dobrze jaby byla wkladka ze skorki pewnie:tak:
W domu dziewczyny moje chodza tylko w skarpetkach,na bosaka jest za zimno u nas.Ale jak bedzie cieplo to na ogrodku beda migac z golymi stopami:tak:
 
reklama
Ja córci jak narazie kupiłamk tylko jedne, zwykłe buciki ale jak zacznie chodzic już sama to koniecznie musze zainwestować w coś porządnego.

iwonka - Mi najbardziej spodobał się te zielonkawe co wczęśniej pokazałaś.
 
Do góry