reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
hmmm a może ma tak wrażliwą skórę , skoro przeszycie na podeszwie spowodowało odcisk :confused:
a jak zakładasz ,to dobrze trzymają stópkę ?
 
Tak, dobrze, trzymają. Pomimo rzepa, trzyma mocno.
Już się zastawiałam czy wyciąć to przeszycie na podeszwie, one chyba i tak klejone tak dla picu przeszyte, bo widzę po bokach klej.
Coś mu się wydelikaciły stópki akurat na czas pierwszych kroczków:baffled:.
 
Szopek ,ja kupowalam juz duzo butow firmowych i nie firmowych ale nigdy Vanessce sie nie przytrafilo zeby ja obtarly....
 
Ja z tym będę musiała iść do lekarza, bo ostatnio on pomykał głownie boso i w bawełnianych skarpetkach( nie żaden nylon pastik). Wiadomo jak pogoda, spacer głownie w wózku a bąbelków doszło.
Mama moja mówi ze to alergiczne, bo to się zbiegło z czasem z wprowadzaniem mleka modyfikowanego
http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Objawy_atopowego_zapalenia_skóry
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy któraś z Was ma jakąś bieliznę Intimissimi? Czy dobre gatunkowo? I jak to jest z tymi dziwacznymi rozmiarami Tg2, Tg3... podobno tg2 to 75B a tg 3 to 75-80C.
 
reklama
Dziewczyny mające dom i ogród - polecam kupić domek jeśli jeszcze nie macie.
Dziś mój Miku spędził pół dnia bawiąc się czymś takim LITTLE TIKES DOMEK WIEJSKI 440S od ręki W-wa (663367880) - Aukcje internetowe Allegro

Naśladował kuzynki i " piekł "z nimi, "zmywał naczynia" ( tak jest taka niby kuchenka niby zlew, niby półki.
Fantastyczna sprawa.
iwonka jakiś ma, ale nie wiem jaki :dry:

Niech no zacznie mi się wieść finansowo to kupie taki LITTLE TIKES 444c INTERAKTYWNY DOMEK 4 W 1@ KRAKÓ (663373021) - Aukcje internetowe Allegro

Byłam w szoku , że coś takiego go interesowało. Bawił się też kosiarką zabawkową, ale z mniejszym zainteresowaniem.
 
Do góry