reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Widzialam takie rowerki ( jak Migotka wkleila ) na zywo z dzieckiem w srodku.Moim zdaniem sa bardzo malo stabilne, wystarczy mala nierownosc chodnika i przechylaja sie na boki.Sa dosyc dlugie i pedaly sa tak daleko, ze roczne dziecko do nich nie siega.Jedynie dobrze, ze jest ta podstawka na nozki.

Taki motor jest fajny, ale to juz dla starszego dziecka. Ma szerokie wygodne siedzisko i jest stabilny dzieki duzym kolom.
 
reklama
mm a moze i firma :baffled:sasiedzi rodzicow maja jedni drudzy i nie raz widzialam ich na podworku a nie ma tam kostki jest nir rowna ziemia i dzieciaki smigaly :sorry2:
 
No właśnie, to już teraz nie wiem który wybrać. Jest tego sporo na allegro. Jeśli roczne dziecko nie sięga pedałów, a moja jest o wiele wiele niższa niż przeciętne dziecko w jej wieku i ma krótsze o wiele nóżki, to chyba dostałaby do pedałów dopiero za rok. I ta stabilność - u nas dziura na dziurze, więc chyba muszę poszukać czegoś innego.:baffled:
 
Kuzyni Ani maja tez jakis rowerek bardzo podobny lub taki sam jak ten co Wiktoria wkleila.Na takim predzej pojezdza nasze maluchy ale cena rzeczywiscie znacznie wyzsza.
 
Migotka,Iga i tak nie bedzie odrazu umiala pedalowac,to nie jest takie latwe.A na poczatku,nawet i w tym sezonie bedzie nozki miala na tych podnozkach,a pedaly na drugi rok ewentualnie ;-)
Ten jest duzo tanszy i ma fajna wkladke na siedzeniu:-) no ale to juz kwestia gustu.Najwiecej jezdzi tych kolorowych z daszkami,my mamy cos jak wkleila Wiki tyle ze bez barierek ochronnych.

A gdzies widzialam regulowany rowerek ktory sie wydluzal.Poszukam
 
ja też zaczęłam szukać prezentu dla małej..
na allegro trafiłam na coś takiego. moja córka pewnie ze strachu zrobiłaby coś w pieluchę ;-);-)
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=fxOKxJYYhj4&feature=related"]YouTube - Elmo live unboxing and demo[/ame]
 
reklama
Kinia jeszcze sa takie co jak sie smieja to na podloge sie klada ,machaja nogami rekoma i wstaja znowu ,normalnie bomba! Czloeiek sie smieje dorosly jak sie na niego patrzy.Ja wczoraj sprzedalam Elmo z gitara co gral i spiewal.
 
Do góry