reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
Sylwia pytała o kosiarkę z playskool. Miku się nią bawił, bardzo mu się podobała. Nie miała włożonych baterii czy cos bo nie grała ale i tak był zainteresowany. Nie wiem czy dla 2 latka ( bo na lato) nadal będzie to dobry prezent. Miku traktował ją jak pchacza w pewnym sensie. Zabawka była starszej dziewczynki jakoś chyba 3 latki.

Migotka- mi się wydaje, ze lepiej taką tefalowska kuchenkę. Miku też uwielbia Hallo Kitty i często mu pokazuję jak Kitty skacze koło Iwonki dziewczynek w sygnaturce( "dzidzi, miał miał, kic-kic"). Więc rozumiem, ze cię ujmuje ta różowa. Mozna tą poważniejszą- tefala fajnie przystroić.

Ja im więcej oglądam zabawek tym mniej mi się podoba wszystko. Chyba mam jakiś przesyt.

Ja mam pytanie, może ktoś podsunie mi pomysł na prezent dla 3, 5 rocznej dziewczynki, taki do 50 zł. Myślałam nad książką ale zupełnie nie wiem jaką.
Pluszak odpada, w zeszłym roku dostałą pluszowego Kubusia Puchatka bo go lubi a jakoś po nim ani widu-ani słychu.
Zresztą o nadmiarze pluszaków to może opowiedzieć każda nas.

a poza tematem, fajne coś znalazłam
17-1325-01%5B1%5D.jpg
 
szopek, super stolik, a gdzie i za ile jeżeli mogę zapytać??? Prezent dla 3- latki...hmmmm, ciężko...jakiś czas temu kupiliśmy córeczce naszej znajomej taki zestaw do czesania włosów, spineczki, mini suszarka, grzebień, szczotka, chyba zestaw Barbie, kosztował coś koło 50 zł, a córeczka miała wtedy 3,5 roku :tak::-), była zachwycona i od razu zabrała się za czesanie mnie :tak:
Znalazłam coś takiego Barbie Zestaw (EDT 75 ml + akcesoria do włosów) - kosmetyki - sklep internetowy Merlin.pl, a my kupilismy jej wtedy to BARBIE - AKCESORIA DO WŁOSÓW W KUFERKU firmy KLEIN 5705 z tym, że cena była niższa, bo bez kuferka :tak:
 
boszzzzzzzz...jakie pieniądze :szok::szok::szok:, normalnie jakby ze złota był ten stół :sorry:

hmmmmmmm, szopek, a może kolejną Barbie (zakładam, że ma ich w bród)- tego nigdy za wiele ;-)
 
reklama
Świetne te stoły do rysowania kredą :tak:

Wybaczcie, że ja tak męczę tą kuchnią, ale jest kilka modeli. Wybrać ten najtańszy?

kuchnia super ale mi sie wydaje ze dla starszej dziewczynki czy tez chlopca, przeciez nasze dzieci sa na etapi garnek super ale na głowe do włożenia;-) to na tej samej zasadzie jakbyśmy im lalki Barbi z akcesoriami...to samo z laptopem owszem włączy i myszke przesunie ale co wiecej nie bedzie wykonywac polecen...
ja tak obserwuje co piszecie... i tak sie zastanawiam co kupicie dzieciom jak beda mialy 4-5lat??
hmm zachowuje sie jak stara baba, nie chce oczywiście nikogo urazić, próbuje troche sprowadzić na ziemie...
moze warto dziecko zabrac do hipermarketu i pokazac... wówczas wszytko sie okaze...
 
Do góry