reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

a ja znów o tym samym czyli o butach..:sorry2:
Pod koniec maja kupiłam i to takie z zapasem ( nie za wielkim ale jednak) a tu patrzę, ze już przymałe się robią.Czy macie dla swoich pociech jakieś sandały co bez skarpet są wygodne? W upały nie chce mi się go katować skarpetkami , poza tym normalnie patrzeć nie mogę na skarpety i sandały.
Te nasze nie nadają się bez skarpet, muszę też kupić jakieś bez rzepa bo cwaniak rozpina. Ostatnio wywalił jak siedział w wózku, pół drogi się wracałam i szukałam.

Nadal ma bąbelki na nóżce...
 
reklama
Szopek, ja mam takie najzwyklejsze sandałki zetpol one mają materiał od środka i na zewnątrz, więc chyba nadają się, żeby śmigać bez skarpetek...i nie mają rzepa, tylko takie metalowe zapięcie, usztywnioną piętkę, są przewiewne...
 
Oto moje cudo:-)lepiej wyglada na manakienie ale sama sobie zdjecia nie mam jak pstryknac,jedno sie udalo,na zamknietym dodam:sorry:

Zobacz załącznik 145512Zobacz załącznik 145513

i butki:-)Zobacz załącznik 145514

Kwiateczek, cudne i suknia i buciki...no nie wiem, czy pannamłoda, mimo tego, ze to rodzina, nie będzie zazdrosna.....a włoski musisz koniecznie upiąć...jakiś luźny zgrabny koczek byłby super..ja np. lubię taki mały bałagan na głowie...
11452_318x500.jpeg
Gwiazdy_czasza_sie_kok_1984753.jpg


Kok.jpg
 
kwiateczek, jak taki upał to chyba będzie Ci jednak wygodniej z upiętymi :tak:, po szleństwach włosy nie upięte będą jak "selery", więc radzę upiąć :tak:
Tez tak myslalam ale je troche obcielam i nie wiem jak teraz:sorry:

a ja znów o tym samym czyli o butach..:sorry2:
Pod koniec maja kupiłam i to takie z zapasem ( nie za wielkim ale jednak) a tu patrzę, ze już przymałe się robią.Czy macie dla swoich pociech jakieś sandały co bez skarpet są wygodne? W upały nie chce mi się go katować skarpetkami , poza tym normalnie patrzeć nie mogę na skarpety i sandały.
Te nasze nie nadają się bez skarpet, muszę też kupić jakieś bez rzepa bo cwaniak rozpina. Ostatnio wywalił jak siedział w wózku, pół drogi się wracałam i szukałam.

Nadal ma bąbelki na nóżce...

ja tez nie moge patrzec na skarpety ale niestety musze zakladac jak Kondzio chodzi bo gorny pasek od sandalek i na kostce go obciera:baffled:jednak za bardzo sie ta stopa rusza a on biega jak szalony:sorry:zauwazylam na kostce sniaka i od gornego paska wlasnie,zdejmuje mu jak idziemy na spacer a on jest w wozku i zakladam jak go puszczam zeby polatal:tak:

Aniusia my to mamy ten sam gust:tak:tez mi sie podobaja te upiecia ale jua mam za krotkie wlosy teraz:baffled:nie potrezebnie obcielam:no:
myskle ze jak bede robic balejaz obetne jeszcze krocej tak za uszy byle je pozniej zwiazac mozna bylo w kitke i wuprostuje i tyle:sorry2:problem ze wloski bede robic jak bedziemy u G bo tam sa super dziewczyny co robia fajowo a w czwartek przed weselem jedziemy do mnie a u mnie nie ma kto mnie uczesac:no:sa dwie fryzjerki ale czesza babcie:baffled::sorry2:
 
Dziewczynki, potrzebuję jakiś nieduży dmuchany basenik na wyjazd. Nie będzie on dużo używany, bo tylko przez 10 dni (jeśli będzie ładnie). Macie może jakieś baseniki, które możecie polecić, w miarę niedrogie?
 
My tej pelerynki nie mamy, bo kupowaliśmy w tamtym roku na zaś, ale na zdjęciach wygląda że rzeczywiście chroni tylko głowę.
 
reklama
Do góry