reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja odkad odstawiłam leki, ledwo zyje. Ciagle boli mnie glowa ale to w takim stopniu ze ledwo funkcjonuje. Do tego doszly jeszcze straszne mdlosci, mam wrazenie jakbym byla przeziebiona oslabiona, wczoraj w pracy myslalam ze upadne... . W dodatku wrócił mi znow strach lęk boje sie sama nie wiem czego...Boze ratujcie mnie
Który tydzień ciąży?
 
No hej po porodzie zaraz zaczElam brac parogen 20mg pierwsze 10dni pol tabletki 10 mg teraz od 10 dni juz cala czyli 20mg. Na poczatku mialam dosc duzo skutkowcubocznycg teraz juz sie troche wyciszyly ale na calkowota poprawe musze jeszcze poczekac. Tylko tydzien karmilam piersia bo Maly tracil na wAdze i okazalo sie ze mam za malo pokarmu i jest niewartosciowy i musialam przejsc na sztuczne mleko teraz Maly juz przybiera na wadze. Ogolnie nie jest lekko ,ale nie jest tez zle w ciazy mialam o wiele mocniejsze stany lekowe teraz jest duzo pracy przy Igorku przewijanie karmienie usypianie uspakajanie i nie ma czasu na myslenie, a tym samym lęki sa slabsze...czekam z utesknieniem az parogen zacznie na dobre dzialac wtedy odpoczne psychicznie ...bo okres ciazy byl dla mnie tragiczny pod wzgledem lękow. 3majcie sie dzielnie i spokojnie jak macie jakies pytania,to piszcie ....[emoji847]

Dziękuję za odpowiedź [emoji846] dobrze że nie jest źle [emoji106] A Maluszek jest spokojny ?
 
No Maly to roznie poniewaz ma zaparcia i kolki takze czasami placze z tego powodu i jest marydny ale takie kolki to norma u niemowlat...trzeba to przezyc...
A fajnie się czujesz w roli mamy? Przepraszam że tak wypytuję ...to są moje myśli obawy itd. Jak się będę czuć , jak minie poród , jak się będę czuć jako mama itd. itp. [emoji849] Pisałaś, że w panikę nie wpadłaś jak już się zaczęło ? Nie było jakiegoś takiego meeeega stresu , który by sprawił, że się zatrzymałas albo wpłynęło to na poród ...tego też się boje . Wiedziałaś co robić w ogóle ? Parcie, oddechy itd. A teraz możesz mnie zastrzelić , że tak pytam [emoji85][emoji1]
 
A fajnie się czujesz w roli mamy? Przepraszam że tak wypytuję ...to są moje myśli obawy itd. Jak się będę czuć , jak minie poród , jak się będę czuć jako mama itd. itp. [emoji849] Pisałaś, że w panikę nie wpadłaś jak już się zaczęło ? Nie było jakiegoś takiego meeeega stresu , który by sprawił, że się zatrzymałas albo wpłynęło to na poród ...tego też się boje . Wiedziałaś co robić w ogóle ? Parcie, oddechy itd. A teraz możesz mnie zastrzelić , że tak pytam [emoji85][emoji1]
Nie bedestrzelac 😊bo doskonale Ciebie rozumiem tez przed porodem.mialam tysiace watpliwosci np czy pokocham.Malego., czy bede umiala sie nim zajac, czy moj stan po porodzie sie pogorszy choc podczas ciazy byl juz fatalny bo mialam nasilone lęki, czy bede miala depreche poporodowa, czy podczas porodu nie pojawia sie lęki itp. I naszczescie to byly tylko obawy i moje chore mysli i przypuszczenia żaden z nich sie nie sprawdzily! I UCiebie tez sie zapewne nie sprawdza zakladam.ze z natury jestesdobrym.czlowiekiem wiec jak tylko zobaczysz swoje malenstwo to je pokochasz i zrobisz dla niego wszystko a tym.samym lęki i obawy znikna i z dnia na dzien bedzie coraz lepiej...bo bedziesz wiedziala ze masz dla kogo walczyc o swoje dobre samopoczucie ....jesli masz jeszcze jakies pytania to pisz smialo. Tymczasem pozdrawiam.3mkaj sie dzielnie 🤗🌻😊
 
reklama
Hej dziewczyny☺️ taka sprawa próbuje odstawić leki na zaburzenia lękowe-nerwice. Biorę faxolet oraz afobam doraźnie. Lekarz mi powiedział że jak chce zajść w ciążę to mam odstawić leki i dopiero wtedy się starać. Właśnie próbuje przetrwać efekty odstawienia (są tak straszne ze dziś wylądowałam na pogotowju bo zaslablam) bezsenność, zawroty głowy, napady gorąca mnie dobija. Słyszałam że można brać jakieś leki w czasie starania się o dziecko bo wydaje mi się że je przetrwam efektu odstawienia jednak mój lekarz psychiatra niechce słyszeć o lekach jak mam się starać o dziecko. Mam próbę do dziewczyn które też znosiły odstawienie strasznie o radę jak to przetrwać bo już nie daje rady 😭😭😭😭
 
Do góry