reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja od miesiąca biorę sertraline, jestem w 22tc. Od tygodnia 75mg. I tak jak było od drugiego dnia lepiej, tak teraz znowu pogorszenie. Nie wiem ile czasu czekać aż wszystko zacznie normalnie działać chociaż przynajmniej ta dawka pomaga na natręctwa. Jutro mam usg połówkowe, więc może mnie to trochę uspokoi.

Do 5tc brałam wenlafaksyne.
Jak sie czulas zaczynając brac sertraline? Dlugo musialas czekac na efekty?
 
Biore dopiero kilka dni po pol tabletki, jutro mam wziac cala czyli 50 mg, ale jest masakra. Fizycznych objawow raczej nie czuje oprocz w sumie tego, ze stracilam apetyt i bardzo skabo apie tylko straszny lęk i stan depresyjny. :( biore dodatkowo relanium 2mg. A u ciebie bylo fatalnie fizycznie czy psychicznie?
I fizycznie i psychicznie czulam sie slabo. Bolały mnie mięśnie, krecilo mi sie w glowie i oczywiście mialam natretne mysli i strach w sobie. Musisz przeczekac! Bedzie dobrze. Ps. A po relanium czujesz ulge? W ogóle relanium mozna w ciąży brać?
 
I fizycznie i psychicznie czulam sie slabo. Bolały mnie mięśnie, krecilo mi sie w glowie i oczywiście mialam natretne mysli i strach w sobie. Musisz przeczekac! Bedzie dobrze. Ps. A po relanium czujesz ulge? W ogóle relanium mozna w ciąży brać?
Można, podobno bezpieczniejsze niż hydroksyzyna. Ufam swojej lekarce. Podobno na porodówkach relanium to norma. Czuje ulgę, ale to tylko doraznie na jakis czas. Mam nadzieje, se asertin zadziała, bo oszaleje
 
Ja odkad odstawiłam leki, ledwo zyje. Ciagle boli mnie glowa ale to w takim stopniu ze ledwo funkcjonuje. Do tego doszly jeszcze straszne mdlosci, mam wrazenie jakbym byla przeziebiona oslabiona, wczoraj w pracy myslalam ze upadne... . W dodatku wrócił mi znow strach lęk boje sie sama nie wiem czego...Boze ratujcie mnie
 
Ja odkad odstawiłam leki, ledwo zyje. Ciagle boli mnie glowa ale to w takim stopniu ze ledwo funkcjonuje. Do tego doszly jeszcze straszne mdlosci, mam wrazenie jakbym byla przeziebiona oslabiona, wczoraj w pracy myslalam ze upadne... . W dodatku wrócił mi znow strach lęk boje sie sama nie wiem czego...Boze ratujcie mnie
Jak odstawiałam to też było mega ciężko. Czułam jakby mi jakiś prąd przechodził przez mózg [emoji33] Cały czas mi było słabo. Zawroty głowy.. Ale po jakimś tygodniu dolegliwości zaczęły słabnąć. Tylko byle ten okres przetrwać.. Trzymam kciuki za Ciebie!
 
Ja odkad odstawiłam leki, ledwo zyje. Ciagle boli mnie glowa ale to w takim stopniu ze ledwo funkcjonuje. Do tego doszly jeszcze straszne mdlosci, mam wrazenie jakbym byla przeziebiona oslabiona, wczoraj w pracy myslalam ze upadne... . W dodatku wrócił mi znow strach lęk boje sie sama nie wiem czego...Boze ratujcie mnie
Może jakaś terapia przez Internet? Akurat mdłości i osłabienie to od ciazy w większym stopniu ja też to mam. Już nie wyrabiam z tym
 
reklama
Do góry