reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

No nie wiem. 9

A mnie dziś nie jest do śmiechu ;( jedna piers mnie tak ciągnie że jak wstaje to o niczym innym nie myślę jak o tym bolujest przeszywajacy :( w zeszłym roku byłam u giną robił mi usg i mój internista też I niby oprócz torbieleknic nie wykryli. Zawsze nasilal sie przed okresem Ale tylko w jednej piersi I w jednym miejscu od strony pachy. Od kiedy zaszłam w ciążę piersi mam strasznie bolesne obie, ale prawa przechodzi sama siebie od kilku dni. Trzese sie że strachu :( co ja poczne jak się okaże że mam raka.
Kochana... nie masz raka. Na 100%! Nie martw się! To tylko ta głupia nerwica wmawia Ci takie głupoty!
 
reklama
Kochana... nie masz raka. Na 100%! Nie martw się! To tylko ta głupia nerwica wmawia Ci takie głupoty!
Wiem, że nerwica dokłada tutaj swoje pięć groszy, ale ten ból jest I naprawdę dokucza. Zastanawiam się czy może mam jakieś zapalenie piersi. Po pierwszej ciąży strasznie długo czekałam na laktacje. Jak się zaczęła to dostałam takiej deprechy albo nerwicy że brałam ziołowe tabletki I nawet nie sciagalam pokarmu. I w sumie do tej pory mam laktacje z obu piersi tylko tą prawa mnie tak specyficznie boli.
 
No nie wiem. 9

A mnie dziś nie jest do śmiechu ;( jedna piers mnie tak ciągnie że jak wstaje to o niczym innym nie myślę jak o tym bolujest przeszywajacy :( w zeszłym roku byłam u giną robił mi usg i mój internista też I niby oprócz torbieleknic nie wykryli. Zawsze nasilal sie przed okresem Ale tylko w jednej piersi I w jednym miejscu od strony pachy. Od kiedy zaszłam w ciążę piersi mam strasznie bolesne obie, ale prawa przechodzi sama siebie od kilku dni. Trzese sie że strachu :( co ja poczne jak się okaże że mam raka.
Nie masz raka. Mnie w pierwszym trymestrze tez bolały piersi. To jest normalne :)
 
To nie wygląda dobrze :/ parę dni temu to zauważyłam, ale dopiero dziś się tym przejęłam. Jestem przerażona.
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1546308423.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1546308423.jpeg
    153,3 KB · Wyświetleń: 65
U mnie tak sobie :( Wczoraj rozmawiałam z moja psychiatrą i zaleciła zwiększenie dawki do 100 mg. Trochę się wacham. Jestem potwornie umęczona tym łożyskiem przodującym i perspektywami z tym związanymi.
 
reklama
Do góry