reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny a macie czasami tak, że jakaś głupia myśl nie daje Wam spokoju?
I co jakiś czas do niej wracacie?
 
No przecież wiesz, że ja tak mam codziennie 😁 co za mysl cie dreczy kochana
A weź... juz mi trochę przeszło ale ja ciągle o tym uduszonym dziecku myślę... Brak słów...
Zastanawiam się, czy poza nerwica lękowa nie mam jakiejś nerwicy natrectw albo depresji 🙈🙈🙈
 
Ostatnia edycja:
A weź... juz mi trochę przeszło ale ja ciągle o tym uduszonym dziecku myślę... Brak słów...
Zastanawiam się, czy poza nerwica lękowa nie mam jakiejś nerwicy natrectw albo depresji 🙈🙈🙈
Te wszystkie nerwice mają wspólny mianownik.
Niby każda ma inną nazwę, ale zazwyczaj objawy mamy z każdej po trochu :) ja ostatnio wpadłam na świetny artykuł jak znajdę to wrzucę tutaj.
 
Dziewczyny a macie czasami tak, że jakaś głupia myśl nie daje Wam spokoju?
I co jakiś czas do niej wracacie?

Moja nerwica zaczęła się od natrętnych myśli od bólu głowy - tak się nakręciłam ze mam guza ze robiłam TK .
Teraz znowu wróciło to samo - byłam już u okulisty na badaniu dna oka , kilka dni temu u neurologa , bo „ przecież boli mnie w jednym miejscu , wiec na pewno znowu mam guza „ .
Neurolog , który jest u mnie ordynatorem w szpitalu stwierdził , ze nie mam żadnego guza , bo nie mam objawów a jedyne jakie mam to objawy somatyczne właśnie nerwicy .
I stwierdził , ze jak myślimy o takich objawach właśnie z ciała to one się pojawiają i są.
I co zrobisz jak człowiek głupi i się nakręca?
Czasami to mi ręce opadają do samej siebie .
 
IMG_5540.JPG
 
Dziewczyny - polecam kolejny raz - zaburzeni.pl i nagrania DivoVica.
Na początku nie mogłam się jakoś przekonać , ale wierzcie mi chłopaki przeżyli to co my - no fakt bez ciąży :):):) ale wiedzą co mówią .
Mówią o nerwicy lękowej , natrętnych myślach , schizofrenii - naprawdę warto .
 
reklama
Moja nerwica zaczęła się od natrętnych myśli od bólu głowy - tak się nakręciłam ze mam guza ze robiłam TK .
Teraz znowu wróciło to samo - byłam już u okulisty na badaniu dna oka , kilka dni temu u neurologa , bo „ przecież boli mnie w jednym miejscu , wiec na pewno znowu mam guza „ .
Neurolog , który jest u mnie ordynatorem w szpitalu stwierdził , ze nie mam żadnego guza , bo nie mam objawów a jedyne jakie mam to objawy somatyczne właśnie nerwicy .
I stwierdził , ze jak myślimy o takich objawach właśnie z ciała to one się pojawiają i są.
I co zrobisz jak człowiek głupi i się nakręca?
Czasami to mi ręce opadają do samej siebie .
Jakbym czytała swoją historię. Miałam dokładnie to samo począwszy od guza mózgu, chloniaka skończywszy na guzie piersi.
 
Do góry