reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Mam dokładnie tak samo. Od kilku dni nerwobóle w klatce plus duszności plus kołatanie serca. Masakra. Już mam dość
Też mam dość, zwłaszcza, że moje zachowanie - wybuchy złości odbijają się na innych(mężu, córci, mamie). A Tobie jeszcze długo jako ciężarna? U mnie za chwilę 9 tydzień, a samopoczucie kiepskie od jakichś 2 tyg, przez te duszności nawet nie mam ochoty na jedzenie.
 
Dziewczyny, od wczoraj siedzę i dosłownie studiuję stronę Zaburzeni.pl. Musicie KONIECZNIE obejrzeć filmy na yt, wejść na fb do grupy zamkniętej lub poczytać art (moduły) na ich stronie. To, co robi Hawad to rzecz niepojęta. Facet wyjaśnia z polskiego na "nasze" istotę nerwicy i jak krok po kroku z tego wyjść czyli siè "odburzyć". Zaczęłam czytać wczoraj- przespałam prawie całą noc. Dziś pi południu położyłam się i zasnęłam na godzinę. Wypoczęłam. Cały dzień nie miałam ani jednego ataku!!! Nieprawdopodobne. Gdzieś tam z tyłu głowy żyje mysl o nerwicy, ale na Boga! Dziś bez bicia serca, histerii, osłabień i lęku. Bardzo pomocna jest lista mitów i faktów nt nerwicy (nawet nie używają tego terminu tylko zaburzenie lękowe). Cały proces jest rozłożony na czynniki pierwsze zrozumiałe dla każdego. Jak sobie uzmysłowiłam, że nie ma się czego bać, to mi po prostu przeszło. Poczytałam swoje wpisy ze wczoraj rana- dramat, co człowiek potrafi wymyśleć pod wpływem lęku! Jeszcze przede mna sporo czytania. Robę notatki, drukuję. Nauczyłam siè żyć bez lęku i postanowiłam zrobić wszystko, aby wrócić do tego stanu. Bardzo Was proszę- zajrzyjcie. Napewno niejedna z Was poczuje się lepiej.
 
Cześć :) mam OCD i nerwice lekowa :( jestem w 12 tygodniu ciąży.. oczywiście co chwile mam jakieś myśli :) może któraś z Was będzie znała odpowiedz na moje pytanie..
czy to możliwe, ze słyszę dwa tętna na poziomie 160-170 w różnych miejscach? Na usg w 9 tyg dzidzia była jedna. Nie wiem czy to jakieś odbicie dźwięku czy o co chodzi?
Mam angelsounds doppler :) już sama nie wiem czy to dwa oddzielne płody czy w takiej odległości moge słyszeć to samo serduszko? Pomiędzy nimi nic nie słychać
Nie potrafię Ci odp na Twoje pytanie. Zapytam jednak jak się czujesz i jak sobie radzisz? Pozdrawiam.
 
Niestety biorę leki, ale nie chciałam z nich rezygnować :) czuję się dobrze, dopiero po 3 latach terapii trafiłam do świetnej psychiatry, która stwierdziła, ze potrzebne są mi leki na OCD a nie na lęk uogólniony i od tego czasu zaczęłam żyć :) dziękuje
 
Niestety biorę leki, ale nie chciałam z nich rezygnować :) czuję się dobrze, dopiero po 3 latach terapii trafiłam do świetnej psychiatry, która stwierdziła, ze potrzebne są mi leki na OCD a nie na lęk uogólniony i od tego czasu zaczęłam żyć :) dziękuje
Od ktorego tygodnia bierzesz leki? Ja się bardzo męczę, czuję lęk. Wczoraj był cudny dzień, dziś zjazd. Co Ci psychiatra mówił nt leków? Bezpieczne?
 
Od zeszłego roku od wakacji biorę Fluxemed.. nie przestałam go brać w ciąży w ogóle. Psychiatra powiedziała, ze czasem lepiej nawet zostać przy leku niż fundować takie lęki i nerwy dziecku
 
Dziewczyny dzisiaj rozpoczęłam 31 TC. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to za 8 tygodni zostanę po raz 4 mamą. Choć patrząc na to jak mi brzuch ostatnio wywaliło to już bym mogła rodzić. Znaczy jak to nie którzy mówią moga mi już wyjąć dziecko :p
Jutro mam wizytę oby było wszystko dobrze i mały rósł bo zostaje w tyle
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj rozpoczęłam 31 TC. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to za 8 tygodni zostanę po raz 4 mamą. Choć patrząc na to jak mi brzuch ostatnio wywaliło to już bym mogła rodzić. Znaczy jak to nie którzy mówią moga mi już wyjąć dziecko :p
Jutro mam wizytę oby było wszystko dobrze i mały rósł bo zostaje w tyle
Trzymam kciuki i daj znac jutro
 
Do góry