reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
U mnie oprócz mdłości ok. Tylko to początek dopiero ;) jeszcze się przeziębiłam i padam na twarz. Dobrze że piątek już.
 
U mnie jako tako. Przez tą pogodę to mogłabym m z łóżka nie wychodzić. Właśnie się obudziłam po drzemce:biggrin2:
Ostatnio mam twardy brzuch jak dużo chodzę czy robię. Jeszcze 2 msce. A u Ciebie Natalia, u was dziewczyny?
Właśnie właśnie też jakaś zmęczona jestem. Nic się nie chce. U nas na lubelszczyźnie podobno baronetr nie sprzyja dziś się śmiałam, że tak jak zaczełam rok na śpiocha i nie z najlepszym poczuciem tak pewnie się skończy.
 
Hej Dziewczyny u mnie 7tydzien ciąży mija. Mam już córeczkę prawie 5 letnią. Powinnam się cieszyć, a jednak ... nie umiem, nerwy prawie cały czas...
 
reklama
Hej.... Powiedzcie mi czy można wyrywać zęby w ciąży.... Boli mnie po kanałowym i nie wiem co robić.... Co przeciwbólowego mogę wziąć....
 
Do góry