reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Sama chorowałam przez wiele lat na nerwicę. W zasadzie to nie wiedziałam, że jest to nerwica. Tłumaczylam, ze ze mną jest wszystko ok i że to na pewno przejdzie. Ale nie przechodziło i czułam się coraz gorzej. W dodatku u mnie nerwica nie powodowała jedynie objawów psychicznych ale równeiż rzutowała na moje zdrowie. Miałam
bóle głowy
bóle brzucha
nudności
oraz czasami czułam się słabo
W koncu zaczęłam sie leczyć i pomogła mi psychoterapia indywidualna. Tylko żałuję, że nie zapisałam się na to wcześniej.
Sama chorowałam przez wiele lat na nerwicę. W zasadzie to nie wiedziałam, że jest to nerwica. Tłumaczylam, ze ze mną jest wszystko ok i że to na pewno przejdzie. Ale nie przechodziło i czułam się coraz gorzej. W dodatku u mnie nerwica nie powodowała jedynie objawów psychicznych ale równeiż rzutowała na moje zdrowie. Miałam
bóle głowy
bóle brzucha
nudności
oraz czasami czułam się słabo
W koncu zaczęłam sie leczyć i pomogła mi psychoterapia indywidualna. Tylko żałuję, że nie zapisałam się na to wcześniej.
Ile trwała psychoterapia? Ja też zaczęłam, zwlaszcza, ze w ciąży bez leków
 
reklama
Sama chorowałam przez wiele lat na nerwicę. W zasadzie to nie wiedziałam, że jest to nerwica. Tłumaczylam, ze ze mną jest wszystko ok i że to na pewno przejdzie. Ale nie przechodziło i czułam się coraz gorzej. W dodatku u mnie nerwica nie powodowała jedynie objawów psychicznych ale równeiż rzutowała na moje zdrowie. Miałam
bóle głowy
bóle brzucha
nudności
oraz czasami czułam się słabo
W koncu zaczęłam sie leczyć i pomogła mi psychoterapia indywidualna. Tylko żałuję, że nie zapisałam się na to wcześniej.
Dlugo trwała psychoterapia? Ja zaczęłam okolo 2.miesięcy temu indywidualną i jak dowiedziałam się o ciąży, to wydaje mi.się dobrym rozwiązaniem. Tylko póki co nie jest lekko...
 
Dziewczyny co ja przeżyłam :( w sobotę późnym wieczorem poszłam do łazienki zaaplikować sobie luteinę (stosuje taki aplikator), patrzę a mi żywa krew zaczyna lecieć. Masakra. Zebrałam męża i pędzimy do szpitala na izbę. Lekarka z izby jak mnie zaczęła badać wziernikiem w te i wewte to ta krew dalej zaczęła lecieć wiec od razu: to poronienie. Myślałam ze zejdę na tym fotelu. Dalej robi usg- z dzieckiem wszystko ok, serce bije, szyjka zamknieta, kosmowka się nie odkleja, nie wiadomo skąd to krwawienie. Odetchnęłam. Zostawili mnie w szpitalu, wczoraj był marazm, na szczęście po tej nocnej sytuacji nic się nie działo. czekałam w napięciu na poniedziałek, całe szczęście dziś z rana po obchodzie wzięli mnie na badanie. Informacje pozytywne, dziecko żyje, szyjka zamknieta, krwawienia nie ma, mówią, ze dobrze to wyglada. Chcą mnie potrzymać do środy, a jutro zrobic usg 1 trymestru. Trzymajcie mocno kciuki za mnie i za moja dzidzie. Generalnie leze w łóżku, staram się nie chodzić, nic mnie nie boli. Wczoraj to się bałam pójść do łazienki.
W ciąży nie wolno używać aplikatora, może stąd plamienie?
 
Jak tam dziewczyny u Was? Ja dziś znowu panikuje. W poniedziałek byłam u ginekologa wyszło że mam anemię. A dziś od rana głowa boli z tyłu senność nic się nie chce ciśnienie112/69. Panikuje że coś mi się dzieje
 
Jak tam dziewczyny u Was? Ja dziś znowu panikuje. W poniedziałek byłam u ginekologa wyszło że mam anemię. A dziś od rana głowa boli z tyłu senność nic się nie chce ciśnienie112/69. Panikuje że coś mi się dzieje
To samopoczucie z pewnością przez anemię, miałam tak po pierwszym porodzie. Lekarz zapisał Ci żelazo? Będzie lepiej ja leżę prawie 2 tydzień lub też siedzę bez cely na kanapie - takie początki ciąży, nie mam aptetytu i jestem bez sił, powieszenie prania to szczyt marzeń... A wieczorem psychoterapia, chyba będę ryczec całą sesję.
 
To samopoczucie z pewnością przez anemię, miałam tak po pierwszym porodzie. Lekarz zapisał Ci żelazo? Będzie lepiej ja leżę prawie 2 tydzień lub też siedzę bez cely na kanapie - takie początki ciąży, nie mam aptetytu i jestem bez sił, powieszenie prania to szczyt marzeń... A wieczorem psychoterapia, chyba będę ryczec całą sesję.
U mnie to już prawie końcówka. Tak dostałam żelazo racze się też sokiem z buraka. 2 tygodnie z hakiem nie spałam i może teraz mi się senność odbija. Tylko panikuje z tym bólem głowy ciśnienie niby idealne a tu o. Mam dosyć ciągłego bacia się że coś mi jest albo coś się stanie
 
U mnie to już prawie końcówka. Tak dostałam żelazo racze się też sokiem z buraka. 2 tygodnie z hakiem nie spałam i może teraz mi się senność odbija. Tylko panikuje z tym bólem głowy ciśnienie niby idealne a tu o. Mam dosyć ciągłego bacia się że coś mi jest albo coś się stanie
Jak ciśnienie ok, to ból głowy z niewyspania albo właśnie z nerwów takie bóle napieciowe. To już niedługo dzieciątko będzie przy Tobie? Suuuper!!! ja muszę jeszcze poczekać, a już jestem taka nerwowa
 
Jak ciśnienie ok, to ból głowy z niewyspania albo właśnie z nerwów takie bóle napieciowe. To już niedługo dzieciątko będzie przy Tobie? Suuuper!!! ja muszę jeszcze poczekać, a już jestem taka nerwowa
Niby wszystko ok ale sama wiesz jak to jest nerwy emocje hormony buzują stres i zaraz się coś wynajdzie. Tak już bliżej niż dalej. 10 tyg zostało i zobaczę swoją księżniczkę
 
W ciąży nie wolno używać aplikatora, może stąd plamienie?
Wiem, ze na ulotce jest napisane, ze w ciąży nie można używać aplikatora, ale moja ginka nie miała z tym problemu, wiec wolałam to niż palec. Nie stwierdza na pewno skąd to się wzięło, ale całe szczęście nic się nie dzieje, wczoraj miałam w szpitalu usg genetyczne, wszystkie pomiary ok i z dzieckiem wszystko w porządku. Chyba jutro mnie wypuszcza
 
reklama
Cześć nerwicówki! Jak się macie? Pogoda dopisuje to by się dobry nastrój przydał, ale nie ma tak dobrze.
Byłyśmy z Hanią we wtorek na drugiej serii szczepień. Do dziś płacze okropnie i marudzi. W nocy tylko na rękach śpi ;( ręce opadają normalnie!
Chciałam Was zapytać jak macie bóle nerwicowe to leki np. przeciwbólowe Wam pomagają? Bo jak wpadłam w panikę i puls szalał razem z ciśnieniem, to leki mi pomogły. A np na ból brzucha nic nie pomaga. Ani no spa, ranigast, amol, krople żołądkowe, nawet iberogast ostatnio zażywałam i nie pomógł. I myślę tylko ciągle o tym bólu i o tym, że na pewno mi coś jest...patrzę na moją córkę i czasem wpadam w taki ryk, bo sobie wyobrażam, że nie będę patrzyła jak rośnie, że nie będzie mnie pamiętać. Jakbym wydała na siebie wyrok ;(
Było ok, ale ostatnio mi coraz ciężej. 50mg asentry nie daje rady niestety. W środę idę do psychiatry, może zmienię lek...

3majcie się. Pozdrawiam wiosennie
 
Do góry