reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja przez pierwszy tydzień modlitw z ciut dłużej nie miałam żadnej poprawy a wręcz przeciwnie i do tego okropne mdłości. Po jakiś 2 tygodniach lek zaczął działać ale na krótko i zwiekszylam dawke.
A jaka dawke bralas?? To mnie troche przeraza no ale trudno...trzeba sie jakos ratować...
 
Bylam dzisiaj na wizycie 39+1 wage okreslila na 3700. wysokie ciśnienie i skierowanie na patologie ciazy.
Przyjechalam i z usg lekarz mowi, ze dziecko 3100. Nie wiem skad takie rozbieżności.
Cisnienie 160/100. Leki i albo wywolywanie porodu, albo bede lezec az sie zacznie.. a moze mnie wypisza jak przejdzie po lekach (to najgorsza opcja).
I powiem Wam, ze atak tego dziadostwa to mialam w szpitalu. Zaczyna sie umieranie, bo cisnienie. Mysli, ze rzucawka juz bedzie i kaput. Trzeslo mnie w nerwach i tyle z tego. Ale juz sie ogarnęłam i czekam co bedzie jutro. Moj lekarz prowadzący ma byc od rana. @Reese gratuluje i zazdroszcze :)
 
Bylam dzisiaj na wizycie 39+1 wage okreslila na 3700. wysokie ciśnienie i skierowanie na patologie ciazy.
Przyjechalam i z usg lekarz mowi, ze dziecko 3100. Nie wiem skad takie rozbieżności.
Cisnienie 160/100. Leki i albo wywolywanie porodu, albo bede lezec az sie zacznie.. a moze mnie wypisza jak przejdzie po lekach (to najgorsza opcja).
I powiem Wam, ze atak tego dziadostwa to mialam w szpitalu. Zaczyna sie umieranie, bo cisnienie. Mysli, ze rzucawka juz bedzie i kaput. Trzeslo mnie w nerwach i tyle z tego. Ale juz sie ogarnęłam i czekam co bedzie jutro. Moj lekarz prowadzący ma byc od rana. @Reese gratuluje i zazdroszcze :)
Rozbieżności zależą od aparatu i lekarza. Oni to mierzą znacząc na ekranie. Mój lekarz zmierzył 3250 a dzień później na IP zmierzyli 3000. A Konrad ważył naprawdę 2790.... Więc taki oto pomiar ja czułam że będzie mniejszy bo przecież taki mały brzuch miałam. Mój narzeczony i tak się głowi gdzie on się tam zmieścił.
 
A Ty tez mialas po tym leku mdłości???
ja miałam mdłości i wymioty z nerwicy...jak tylko była mowa o jedzeniu wymiotowałam.....
10 dni lekiem nasyca się organizm, czy lęki będą co dzień to zależy jak będziesz reagować.......a mdłości to skutek uboczny i powinno przejść za kilka dni.....
 
reklama
Do góry