reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Hej dzieeczyny ja fatalnie dzis nerwica dopadła od rana i 3ma nie odpuszcza...pytalam gina o ta setraline ale nie znal tego leku i nie wiem sama co robic...sam powiedzial ze szyjka moze mi sie skracac z nerwów zwariuje jeszcze troche...
 
Mówil tylko o relanium doraźnie i zeby z nim nie przeginac...a juz troche go zjadlam bo co robic jak jest tak silna...brzuch jak skala...relanium sie boje brac, nerwow tez sie boje ze za chwile mi sie tak szyjka skroci ze urodze...doradzcie cos
 
Hej dzieeczyny ja fatalnie dzis nerwica dopadła od rana i 3ma nie odpuszcza...pytalam gina o ta setraline ale nie znal tego leku i nie wiem sama co robic...sam powiedzial ze szyjka moze mi sie skracac z nerwów zwariuje jeszcze troche...
A w którym tygodniu jesteś?
Mój gin się w ogóle nie miesza w sprawy psychiatryczne. Psychiatra mi leki przepisał.
 
reklama
Do góry