reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczynki słuchajcie miałyscie lęk przed depresja że macie schize że może was to spotkać oraz że nie pokochacie własnej dzidzi? Jestem w 30tygodniu i się zamartwiam :(
 
reklama
Dziewczynki słuchajcie miałyscie lęk przed depresja że macie schize że może was to spotkać oraz że nie pokochacie własnej dzidzi? Jestem w 30tygodniu i się zamartwiam :(

ja mam depresję od 7 tygodnia ciąży więc za późno żeby się jej bać. Moja rada jest taka: jak tylko poczujecie że coś jest nie tak to biegiem do lekarza po leki, żeby się nie pogłębiło i będzie dobrze.
 
ja mam depresję od 7 tygodnia ciąży więc za późno żeby się jej bać. Moja rada jest taka: jak tylko poczujecie że coś jest nie tak to biegiem do lekarza po leki, żeby się nie pogłębiło i będzie dobrze.
Reese jak się miewasz? Ja biorę już prawie 3 tygodnie asentre 50 mg i rano jest bardzo ciężko, bo budzę się z okropnym lękiem i od razu się pocę. Wydaje mi się, że mam już wszystkie choroby świata, nie mam już siły bo codziennie jest to samo, a Ty jaką dawkę bierzesz?
 
Sorki za wpakowanie sie na wasz watek.Mam pytanie miala ktoras z Was do czynuenia z hydroksyzyna?Jak sie czulyscie?
 
reklama
Do góry