reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A jakie masz wskazania? Ja tylko od psychiatry, ale te skoki ciśnienia może też 'pomogą'. Tak się boję, że małemu coś się stanie podczas sn, że tylko czekam aż mnie jakaś choroba dopadnie, żeby mieć cięcie, jestem okropna, wiem :(

mój gin poprosił tylko od psychiatry i tyle. Jest świadomy tego co się dzieje i rozumie. On będzie mi robił osobiście
 
reklama
Moze jestem dziwna... ale ja wole naturalnie bo moze juz raz rodzilam...mam nerwice i walcze po równo z Wami tylko ze jak jestem np. u lekarza to sobie tłumacze ze czuje sie bezpieczniej bo w razie co mi pomogą. W trakcie porodu moze oczywiscie mnie zlapac atak paniki z tym ze wiem ze mogą mi dozylnie podac cos na uspokojenie. Porod sn jest procesem a taki atak paniki jest chwilowy. Bardziej sie boje cc przez cala aparature, przez to ze przy znieczuleniu nie będę czuć od pasa w doł. Poloza mnie po porodzie na łóżku i wtedy moze zacząć sie jazda.
 
Oj dziewczyny ile my jeszcze będziemy musiały znieść. Czy to nam się kiedykolwiek skończy? Czy kiedyś uda nam się żyć "normalnie"?
U mnie szału nie ma. Za tydzień mój rodzice jadą do brata do Irlandii na 2 tygodnie, a na nich zawsze mogę liczyć w razie w. Do tego mój mąż pojedzie do Holandii na min 2 tygodnie też jakoś w marcu. Więc zostanę sama z dziećmi ,poprostu miodzio. Co prawda mieszkam z teściową ale to nie to samo
 
Moze jestem dziwna... ale ja wole naturalnie bo moze juz raz rodzilam...mam nerwice i walcze po równo z Wami tylko ze jak jestem np. u lekarza to sobie tłumacze ze czuje sie bezpieczniej bo w razie co mi pomogą. W trakcie porodu moze oczywiscie mnie zlapac atak paniki z tym ze wiem ze mogą mi dozylnie podac cos na uspokojenie. Porod sn jest procesem a taki atak paniki jest chwilowy. Bardziej sie boje cc przez cala aparature, przez to ze przy znieczuleniu nie będę czuć od pasa w doł. Poloza mnie po porodzie na łóżku i wtedy moze zacząć sie jazda.
Wiesz co, mi mój gin doradził cc. Bo ja mam bardzo nasilone objawy. No i przede wszystkim cc zrobią przynajmniej tydzień przed terminem.
 
Dzis o 8:44 przyszedl na swiat moj synek Antoś! Urodzony sn
 

Załączniki

  • IMG_20190227_130444.jpg
    IMG_20190227_130444.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry