reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej przypadkowo trafiłam na ten wątek i jestem w szoku że tyle Was męczy się z nerwicą podobnie jak ja.
Tyle że ja jestem sama dla siebie psychologiem i jakoś ciągne ale są okresy ze mnie to przerasta. Tak jakbym nie miała ataków tych leków cały czas czasami mam wrażenie że nic mi nie dolega ale potem znowu mam spadek I już byłam gotowa szukać terapii online bo mieszkam za granicą i jednak wolałabym swobodnie porozmawiać z terapeutą. Jeden z ostatnich ataków co miałam to był w czasie drugiej ciąży. Teraz jest cisza i mam nadzieję że długo tak będzie. Ta choroba wyniszcza mnie od środka. Boję się cieszyć z życia bo żeby nie zapeszyc. Moja mama uważa że ciągle się martwię ale dla niej to nic bo chyba nie ma pojęcia że nie umiem inaczej.
Pozdrawiam i trzymajcie się
 
reklama
Ja 3 tyg miałam spokój z nerwicą, dzis przyszla ta franca pod postacią wybuchu gorąca na twarzy, aż piekło...nie mialam tak. I od razu mysl ze na końcu ciazy jestem i pewnie mam wysokie cisnienie. Mierze ale czuje ze na twarzy mogę jaja sadzone smazyc. Cisnienie ok ale puls 170. Pozniej juz tylko mysli. Poszlam sie ogolic tak na wszelki wypadek tak juz na cacy :-). Pozacinalam sie, później wkret ze to z drog rodnych mi ta krew...ale tak sie zajęłam tym goleniem ze twarz zrobila sie ok, serce zwolnilo. Mierze to cisnienie książkowe. I teraz leżę i sie boje żeby znowu nie przyszlo. Żyje z tym juz 11 lat a daje sie podejść jak dziecko.
Ałć, myślałam, że jak mój puls dobija do 130 to już dużo :o Ale myślałam, że czerwona gorąca twarzy od czasu do czasu to jedna z ciążowych przypadłości? Dobrze wiedzieć...
 
Ałć, myślałam, że jak mój puls dobija do 130 to już dużo :o Ale myślałam, że czerwona gorąca twarzy od czasu do czasu to jedna z ciążowych przypadłości? Dobrze wiedzieć...

ja rano po śniadaniu jak mam 110 to już myślałam, że dramat, a dzisiaj to nawet nie zmierzyłam bo tak się bałam w czasie tego ataku
 
ja rano po śniadaniu jak mam 110 to już myślałam, że dramat, a dzisiaj to nawet nie zmierzyłam bo tak się bałam w czasie tego ataku
U mnie zazwyczaj jest 90-100, ciśnienie za to zaskakująco w normie. Ale przy ataku paniki... Ogromny jego skok i duszności. Dziś taki miałam, a kuzynka tylko spytała mnie jak idą przygotowania na poród i malucha...
@Zani2407 trzymam kciuki, żeby jak najdłużej utrzymał się spokój ;)
 
U mnie zazwyczaj jest 90-100, ciśnienie za to zaskakująco w normie. Ale przy ataku paniki... Ogromny jego skok i duszności. Dziś taki miałam, a kuzynka tylko spytała mnie jak idą przygotowania na poród i malucha...

Tak normalnie też mam 90-100, ciśnienie niskie. Ale właśnie skacze mi tylko tętno, ciśnienie zostaje w normie
Ta końcówka ciąży jest koszmarna...już widzę co się będzie działo w szpitalu.....
 
Tak normalnie też mam 90-100, ciśnienie niskie. Ale właśnie skacze mi tylko tętno, ciśnienie zostaje w normie
Ta końcówka ciąży jest koszmarna...już widzę co się będzie działo w szpitalu.....
Dlatego walczę, żeby mieć cc, nie wyobrażam sobie rodzić naturalnie przy napadach lękowych, szczególnie, że tak bardzo boję się jego śmierci ;/
 
reklama
ja będę mieć cc ale przed to chyba zejdę.....
A jakie masz wskazania? Ja tylko od psychiatry, ale te skoki ciśnienia może też 'pomogą'. Tak się boję, że małemu coś się stanie podczas sn, że tylko czekam aż mnie jakaś choroba dopadnie, żeby mieć cięcie, jestem okropna, wiem :(
 
Do góry