reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Lekarza na pewno. Jest fantastyczny. Poprostu uważa że szkoda się faszerować prochami. A nie udowodniono że jakiś lek jest w 100 procentach bezpieczny. Poza tym ja mam lęki przed wyjściem z domu i to niekoniecznie trzeba leczyć lekami. Dam rady i bez leków. Będzie syn więc to dodało mi skrzydeł
Tak można to pokonać bez leków. Trzeba wierzyć :) I gnac do przodu
 
Dziewczyny druga nocka z rzedu prawie nieprzespana :( Znowu jakieś lęki, duszności i kołatania serca . Miałyście coś przepisanego ale doraźnie tak w razie większego lęku ? W dzień jest wszystko w porządku ale te dwie ostatnie nocki okropne mam dopiero drugi taki napad w ciąży a nie chce brać leków na stałe bo byc może to spadek formy i tylko dorazna pomoc by pomogla. Zadzwonię do mojej psychiatry wieczorem zobaczymy co ona o tym myśli ;(
My mamy termin na 14 czerwca ;)
 
Dziewczyny druga nocka z rzedu prawie nieprzespana :( Znowu jakieś lęki, duszności i kołatania serca . Miałyście coś przepisanego ale doraźnie tak w razie większego lęku ? W dzień jest wszystko w porządku ale te dwie ostatnie nocki okropne mam dopiero drugi taki napad w ciąży a nie chce brać leków na stałe bo byc może to spadek formy i tylko dorazna pomoc by pomogla. Zadzwonię do mojej psychiatry wieczorem zobaczymy co ona o tym myśli ;(
My mamy termin na 14 czerwca ;)
Też w nocy miałam duszności i kolatanie serca. Na noc piłam sobie meliske. Pomagało spruboj może tobie też Pomorze :)
 
Dziewczyny druga nocka z rzedu prawie nieprzespana :( Znowu jakieś lęki, duszności i kołatania serca . Miałyście coś przepisanego ale doraźnie tak w razie większego lęku ? W dzień jest wszystko w porządku ale te dwie ostatnie nocki okropne mam dopiero drugi taki napad w ciąży a nie chce brać leków na stałe bo byc może to spadek formy i tylko dorazna pomoc by pomogla. Zadzwonię do mojej psychiatry wieczorem zobaczymy co ona o tym myśli ;(
My mamy termin na 14 czerwca ;)
Na mnie melisa wcale nie działa, żadne herbatki ziołowe też niestety nie. Ja doraźnie miałam hydroksyzynę. Brałam właśnie przy kłopotach ze snem, bo wyciszała i uspokajała. No i na mnie działała nasennie trochę. Wiem że niektóre dziewczyny też relanium brały/biora, ale nigdy nie stosowałam. Na mnie sam fakt posiadania czegoś "na wszelki wypadek" działał jakoś uspokajająco i nie musiałam sięgac bo lek zbyt często.
Polecam też trening jacobsona lub trening autogenny shultza. Jak doszłam do wprawy to tak mnie relaxowały ze aż usypiały. No i głębokie oddechy i liczenie ich w myślach tak żeby o niczym innym nie myśleć. Serce przestawało wariować.
powodzenia!
 
Ja mam termin 17.06

Prxyszłamamusia oczywiście że się bałam,ale jakoś dałam rady;-) polecam ci kupić sobie glukozę o smaku cytrynowym. A ty na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry