reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

a mój z kolei że CC jest bezpieczniejsze i mniej powikłań

Naturalnie, ale oksytocynę walą litrami :/
To twój lekarz to jakiś nie tego
Jestem po CC i nie życzę nikomu nie mówiąc już ze to ze szkoda dla dziecka
A z tym że CC jest bezpieczniejsze to już fantazje go biorą
Masz cięty brzuch od biodra do biodra ja miałam 14 szwów,, ból jak cholera mnie trzymał przez prawie 2 miesiące
Koleżanka z sali miała naturalny poród,, nacinane krocze i po 3 dniach już w markecie na zakupach biegała
Więc przemysł to
Nie wspomnę już o tym że dziecko dostaje w tyłek bo jest od razu wyciągane i później też jest sporo problemów w późniejszym życiu
 
reklama
To twój lekarz to jakiś nie tego
Jestem po CC i nie życzę nikomu nie mówiąc już ze to ze szkoda dla dziecka
A z tym że CC jest bezpieczniejsze to już fantazje go biorą
Masz cięty brzuch od biodra do biodra ja miałam 14 szwów,, ból jak cholera mnie trzymał przez prawie 2 miesiące
Koleżanka z sali miała naturalny poród,, nacinane krocze i po 3 dniach już w markecie na zakupach biegała
Więc przemysł to
Nie wspomnę już o tym że dziecko dostaje w tyłek bo jest od razu wyciągane i później też jest sporo problemów w późniejszym życiu

jakich problemów? Nie no ja żadnej decyzji nie podjęłam, za wcześnie dla mnie na to. Ale mam koleżanki po cc i żadna nie cierpiała

Od razu mówię że żaden ze mnie znawca, ale chyba nie tną teraz od biodra do biodra? tylko na środku nacięcie?
 
Nacięcie masz nisko ale myślisz że ono na 3 cm ? Ja mam ponad 20 cm cięcie.. Poczytaj o tym jak dzieci urodzone przez CC maja problemy bo są od razu wyciąganie.
No niestety CC to poważna operacja a nie jakiś tam zabieg do tego dziecko dostajesz na 2 dzień,, nic nie możesz jeść do kibelka to się modlisz aby tylko podnieść się z łóżka nie mówiąc już o dojściu do niego
My np walczymy z alergia od niemowlaka,, dziecko niespokojne,, ma zaburzenia układu sensorycznego,, silna astmę,, atopie itp
Naprawdę radzę dobrze przemyśleć CC i poczytać jakie problemy w późniejszym życiu mogą mieć dzieci urodzone przez CC :(
Nie pisze aby wysttraszyc tylko aby wyczulic
A już jak słyszę że CC jest bezpieczniejsza nic naturalny to aż mnie trzęsie :(
 
Ostatnia edycja:
Nacięcie masz nisko ale myślisz że ono na 3 cm ? Ja mam ponad 20 cm cięcie.. Poczytaj o tym jak dzieci urodzone przez CC maja problemy bo są od razu wyciąganie.
No niestety CC to poważna operacja a nie jakiś tam zabieg do tego dziecko dostajesz na 2 dzień,, nic nie możesz jeść do kibelka to się modlisz aby tylko podnieść się z łóżka nie mówiąc już o dojściu do niego
My np walczymy z alergia od niemowlaka,, dziecko niespokojne,, ma zaburzenia układu sensorycznego,, silna astmę,, atopie itp
Naprawdę radzę dobrze przemyśleć CC i poczytać jakie problemy w późniejszym życiu mogą mieć dzieci urodzone przez CC :(
Nie pisze aby wysttraszyc tylko aby wyczulic
A już jak słyszę że CC jest bezpieczniejsza nic naturalny to aż mnie trzęsie :(

dziękuję za rady, ja chętnie przyjmuję bo się nie znam kompletnie.
Mieliście akurat dużego pecha :(

Znam dużo dzieci po cc i żadne nie ma problemów. Ale fakt, nie wiem skąd przekonanie o tym, że to bezpieczniejsze, to pewnie zależy od sytuacji bo przeróżne są i czasem wyjścia nie ma.
 
No mi lekarz powiedział właśnie że jakby można było robić cesarkę każdemu na życzenie to by nie było problemów i by robili to na bieżąco w szpitalu. A że jest więcej powikłań po tym i dużo dłużej dochodzi się do siebie i że dla dziecka jest gorzej. Dlatego trzeba mieć skierowania od okulisty, neurologa czy psychiatry żeby np nie zemdleć z nerwów na sali porodowej, bo lepsza cesarka niz jak coś się wydarzy podczas porodu. ale jak da radę samodzielnie to czekaja w szpitalach do ostatniego momentu nie bez przyczyny. Moja kolezanke ostatnio 3 doby trzymali z ostrymi bólami , była strasznie wkurzona i chciała już jechać do prywatnej kliniki i zapłacić 3,5 tysiąca za cesarkę , ale wkoncu jej się udało urodzić i mówi że jest dumna że dała radę bo odrazu już latała i doszła do siebie. Ja się niej tylko że nie będę wyspana będę zmęczona , i że będę się męczyła i nie dam rady go urodzić :( nie boję się tego bólu chociaż wiem że to będzie masakra , ale boje się że nie będę umiała go wypchać z z zmeczenia i coś mu się stanie.
 
Eh nie martw sie porod to nic ciekawego no ale dasz rade na pewno nie mysl o tym bo nie wiesz jeszcze moze bedziesz miala bole porodowe z macicy a te sa duzo lzejsze od krzyzowych ponoc :) i przejdzie Ci porod tak, ze ani sie nke zorientujesz znam takie dziewczyny co mowia a bolalo ale bez rpzesady te wlasnie maja bole z macicy ja mialam krzyzowe niestety i znowu bym miala bo mam tylozgiecie macicy ogolnie i jest mega przy kregoslupie i chyba bede zalatwiac cc ale ogolnie sprobuj naturalnie nie rodzolas nigdy itp jezeli nie ma przeciwwskazan, tylko lepiej jakby sie samo rozpoczelo niz oksytocyna itp kombinuj cos poskacz tancz seks i co tylko zebh wykurzyc malenstqo z lona hehe :p bo po oksytocynie tez njeciekawie...
No dokładnie , mój lekarz powiedział że najlepiej jest jak zacznie się od skurczy mocnych , najbardziej mozolnie idzie podobno jak odejdą wody , i często się kończy to cesarka l, czeka się , czeka o czeka, więc modlę się żeby odrazu przyszły mocne bóle .
 
Eh nie martw sie porod to nic ciekawego no ale dasz rade na pewno nie mysl o tym bo nie wiesz jeszcze moze bedziesz miala bole porodowe z macicy a te sa duzo lzejsze od krzyzowych ponoc :) i przejdzie Ci porod tak, ze ani sie nke zorientujesz znam takie dziewczyny co mowia a bolalo ale bez rpzesady te wlasnie maja bole z macicy ja mialam krzyzowe niestety i znowu bym miala bo mam tylozgiecie macicy ogolnie i jest mega przy kregoslupie i chyba bede zalatwiac cc ale ogolnie sprobuj naturalnie nie rodzolas nigdy itp jezeli nie ma przeciwwskazan, tylko lepiej jakby sie samo rozpoczelo niz oksytocyna itp kombinuj cos poskacz tancz seks i co tylko zebh wykurzyc malenstqo z lona hehe :p bo po oksytocynie tez njeciekawie...
Ale podobno drugie dziecko jest łatwiej, mniej boli i szybciej idzie , więc nie martw się może bóle już nie będą takie mocne teraz : )
 
reklama
Hej. Dawno nie pisalam.
Moja nerwica zaczela sie 3 msc temu i ciagle ze mna jest. Niestety
Mam lepsze momenty. Jednak od wczoraj mam takiego dola i uczucie takiej bezradnosci ze nie dam sobie rady pokonac tej nerwicy ze to wszystko jest bez sensu. Ze zycie jest do niczego i jakos zaczelam sie bac zycia. Sama nie wiem tak naprawde czego chce. Czy hormony tez daja mi w kosc?
 
Do góry