reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziękuję , u mnie ani widu ani słychu... Wszystko szczelne tam jest , dzisiaj mam wizytę u lekarza , bym wolała żeby się szybciej zaczęło bo za dwa tygodnie to pewnie będę mieć mega panikę : p
Ależ Ci to zleciało....a miałaś jakieś dodatkowe badania? Oprócz podstawowych wizyt i badań? Czy byłaś aktywna zawodowo...jak długo? No to niech ten dzięń i ta wizyta będą mega!!!!!Spokojnego więc dnia:-)
 
Ależ Ci to zleciało....a miałaś jakieś dodatkowe badania? Oprócz podstawowych wizyt i badań? Czy byłaś aktywna zawodowo...jak długo? No to niech ten dzięń i ta wizyta będą mega!!!!!Spokojnego więc dnia:-)
Niestety nie byłam , jestem po dwóch poronieniach , a musiałam iść na L4 bo w tej trzeciej coś y od początku miałam krwawienia , do 16 tygodnia gdzieś cały czas krwaiwilam , jak poczułam ruchy dostalam ataków paniki i pojawiła się nerwica , od tego czasu zaczęłam ćwiczyć i coś robić żeby wyjść z tego , tak bardzo bałam się trzeciego poronienia że nie umiałam sobie z tym poradzic , podejrzewam że przez to że leżałam 4 miesiące i całe dnie zamartwiam się czy znów nie poronie wpadłam w nerwicę ... Polecam pracować jak ktoś jest na siłach , nie myśli się wtedy właśnie o takich rzeczach .
 
Dziewczyny jak Wasza morfologia w ciąży? Macie wszystko w normie? Bo ja dziś odebrałam i nie wszystkie wartości są takie jak powinny :(
Wpadam w panikę
 
Dziewczyny jak Wasza morfologia w ciąży? Macie wszystko w normie? Bo ja dziś odebrałam i nie wszystkie wartości są takie jak powinny :(
Wpadam w panikę

A co jest nie tak?
Interpretacje zostaw lekarzowi a nie wpadaj od razu w panikę, bo założę się, że nic takiego się nie dzieje.

Ja robiłam dopiero raz w 7 tygodniu i mocz mam nieciekawy z bakteriami itd. Morfologia w normie póki co. Dzisiaj mam wizytę i ginekologa
 
A co jest nie tak?
Interpretacje zostaw lekarzowi a nie wpadaj od razu w panikę, bo założę się, że nic takiego się nie dzieje.

Ja robiłam dopiero raz w 7 tygodniu i mocz mam nieciekawy z bakteriami itd. Morfologia w normie póki co. Dzisiaj mam wizytę i ginekologa
No ja w 7 tygodniu też miałam w norwie wszystko. Teraz w 19 tygodniu białe krwinki podwyższone a obniżone limfocyty. Jutro rano mam ginekologa na szczęście, bo panikuje. Już nowotwory wymyślam itp... a w moczu wyszło ok wszystko.
Mam nadzieję, że w ciąży tak bywa i tyle.
 
No ja w 7 tygodniu też miałam w norwie wszystko. Teraz w 19 tygodniu białe krwinki podwyższone a obniżone limfocyty. Jutro rano mam ginekologa na szczęście, bo panikuje. Już nowotwory wymyślam itp... a w moczu wyszło ok wszystko.
Mam nadzieję, że w ciąży tak bywa i tyle.

spokojnie, tylko sobie nie wkręcaj niepotrzebnie :*
 
reklama
Sardnas....jesteś po wizycie u lekarza? I jaki plan?
Jestem dziękuję , dzidziuś ma 3200 g : p i szyjka jeszcze długa jest, i powiedział że nie zapowiada się jeszcze na poród : p a z ruchami kazał mi co 5 dni przychodzić na Ktg żeby było przynajmniej kilka na godzinę , powiedZial że może poprostu mały jest spokojniejszy. Mam nadzieję że nie pekne całkowicie na koniec tak jak było to między 20-28 tygodniem. I jakoś idą mi się dotrwac.
 
Do góry