reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny a ja miałam pierwszy raz od dwóch miesięcy atak histerii, pokłóciłam.soe z mężem , zaczęłam płakać , krzyczeć , histeryzować , czuje że nie będę teraz kilka nocy wogole spać , i że będę cała noc płakać albo nawet kilka nocy, i że nie dam rady urodzić tego dziecka , ja mam dość , boję się że trafię do psychiatryka , jest masakra
Nie wkręcaj sobie że będziesz płakać i nie będziesz mogła spać. Pamiętaj o oddech tak jak Cię uczyli na jodze. Kłótnia to normalna sprawa, nie trzeba panikować więc na spokojnie. Dasz radę usnąć i urodzić też, a do psychiatryka Cię nie wezmą, za zdrowa jesteś ;)
Ja ostatnio śpiewam przed snem kołysankę :) bardziej dla fasolki, ale mnie też uspokaja i zaraz ziewam. Może też spróbuj! I powtarzaj sobie, że wszystko jest dobrze, nic złego się nie dzieje.
 
reklama
Dziękuję wam , głupieje przed tym porodem. Czuje że znów zaczął mi się ten zły cykl , że znów nie będę spać , że znów będę mieć ataki paniki , myślałam że wytrzymam ostatnie dwa tygodnie ....muszę sobie przygotować coś na noc jakby coś , chciałabym mieć to już za soba.jiz nie umiem wytrzymać wręcz z nerwów , mąż śpi a ja się będę denerwować cała noc. Nie jestem stworzona do rodzenia
 
Witam.jestem tu nowa choć od dawna Czytam to forum.mam nerwicę lękowa i jestem w 35tc. Jakoś sobie radzę bo muszę, leków nie biorę oprócz hydroksyzyny. Bez niej nie dałabym rady. Ale bardzo się boję że mogę zaszkodzić dziecku. Biorę czasem codziennie 1 tabletkę 25mg przez kilka dni a czasem przez kilka dni nic nie biorę. Czy któraś z Was brała hydro częściej niż raz w tygodniu? Boję się że szkodzę dziecku...
 
Ewlinkal..jak czytam Wasze uwagi...o Waszych staraniach....bezsilności a jednak SILE.....a na koniec Twój krótki wpisik i taki pozytywny....Ewlinkal nie można być niefajnym:-) :-trzymam kciuki i kibicuje...no i zamartwiam...ale z nadzieją...

.ale a co z Twoimi problemami....może już nawet nie chcesz wracać do tego co?....ale czy Ty przed ciąźą miałaś jakieś objawy nerwicy..i jak przeszłaś poród...n...czy cc?
.depresji...czegoś co w ciąży narosło...
Przed ciążą od nastoletnich lat leczyłam się na nerwice z atakami paniki, miałam chyba wszystkie możliwe objawy, brałam leki i już było całkiem nieźle. Zaszłam w ciąże, odstawiłam leki i dopadła mnie straszna depresja lękowa. Nie mogłam karmić, więc wróciłam do leków i jest nieźle. Poród naturalnie, był ciężki (Synek zaplątany w pępowine), ale jak już tu wiele razy myślałam nerwica zniknęła podczas porodu:) Jak ja dałam radę to i Wy Kochane dacie!
 
Dostałam takie ataku że mąż mnie do szpitala zawiózł .... Wymiotowalam , i nie umiem oddychać , tak źle jeszcze nigdy nie było ....
 
Dostałam takie ataku że mąż mnie do szpitala zawiózł .... Wymiotowalam , i nie umiem oddychać , tak źle jeszcze nigdy nie było ....
Kochana tak mi przykro, że w te ostatnie dni tak Ci daje ta franca nerwica popalić :(
Zostawili Cię w szpitalu? Już jest lepiej?
Będzie wszystko dobrze, urodzisz zdrowego synka i zapomnisz o nerwicy! Trzymaj się i daj znać co u Ciebie.
 
reklama
Przed ciążą od nastoletnich lat leczyłam się na nerwice z atakami paniki, miałam chyba wszystkie możliwe objawy, brałam leki i już było całkiem nieźle. Zaszłam w ciąże, odstawiłam leki i dopadła mnie straszna depresja lękowa. Nie mogłam karmić, więc wróciłam do leków i jest nieźle. Poród naturalnie, był ciężki (Synek zaplątany w pępowine), ale jak już tu wiele razy myślałam nerwica zniknęła podczas porodu:) Jak ja dałam radę to i Wy Kochane dacie!
Ewlinkal....a miałaś i jakie metody będąc w ciąży podczas ataków paniki? A jak dopadały Cię lęki co robiłaś jak je zwalczałaś....no bo ciąża musi przebiegać bez leków a wobec tego jak sobie radzić bez nich? Ewlinkal jest ciężko:-( .... trzymaj sie DZIELNA DZIEWCZYNO
 
Do góry