reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Necia1424 u mnie to są skurcze przepowiadajace a ze względu na moją blizne to lepiej żeby ich było jak najmniej groził mi przedwczesny poród a wiadomo że każdy tydzień się liczy podobno 15 marca mam planowane cc

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Necia1424 mi sertralina bardzo pomagała brałam ją kilka lat a w ciąży podobno sertralina wywołuje skurcze dlatego boję się ją brać

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam na 16 marca planowane cc. Lekarz mi powiedzial ze sertralina jest bezpieczna w ciazy,jak rowniez przy karmieniu piersia. Ja bralam raz paroksetyne przez 8 miesiecy,wiem,ze ona jest silniejsza. Tylko kurcze czy zawsze juz beede musiala brac leki? W pierwszej ciazy dalam rade bez....
 
Anetkaa121 ja też bym chciała sama sobie radzić z lękami bez pomocy leków ale póki co nie da się inaczej na ulotce pisze że nie zaleca się brania sertraliny w ciąży i że ten lęk przenika do mleka ginekologa nie pytałam

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anetkaa121 ty się ciesz że nie musisz leżeć tylko jesteś na chodzie czas ci chociaż szybciej leci bo jak się leży to jest przerabane

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi odkąd leżę nerwica jakby się zaostrzyła :(. Źle mi z tym że nie potrafię tyle lat funkcjonować bez leków ale teraz widzę że bez nich nie wiem jak dawałabym radę. Wiem napewno że będę musiała do nich wrócić Ale przynajmniej będę funkcjonować...
 
Necia1424 bo jak leżymy to mamy za dużo czasu na myślenie i przeważnie o tym co nie trzeba ją mam jeszcze natrętne myśli z tym to jest utrapienie nie sposób się tego pozbyć

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, mam pytanie. wlasnie odczytalam swój wynik bad moczu i mam podwyższone leukocyty: 75. Miala któraś z Was może taki problem? Bo już panik histeryk:/
 
reklama
Do góry